Подати заяву для вступу

Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій навчання як складова підвищення ефективності навчально-виховного процесу

Згідно Річного плану роботи, на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з метою активізації творчої діяльності педагогічних працівників та обміну педагогічним досвідом, реалізації методичної проблеми училища «Впровадження інформаційно-комунікаційних технологій навчання як складова підвищення ефективності навчально-виховного процесу», в рамках методичного тижня були проведені: конференція на тему «Впровадження сучасних інноваційних технологій навчання – запорука підвищення ефективності навчально-виховного процесу» (9 січня 2014 року) та методичний діалог «Мій педагогічний досвід» (10 січня 2014 року).

У ході конференції були розглянуті актуальні питання з розробки і застосування інноваційних технологій та новітніх інформаційних ресурсів для забезпечення якісної підготовки висококваліфікованих робітників.

Фото 1. 10.01.2014
На фото. Близнюк О.В. з доповіддю "Впровадження інноваційних технологій в навчальний процес"
Фото 2. 10.01.2014
На фото. Лазаренко О.Ю. розповідає про переваги комп’ютерної технології під час викладання фізики
Фото 3. 10.01.2014
На фото. Шпаченко Н.І. акцентувала увагу присутніх на використанні інтерактивних методів навчання при підготовці молодших спеціалістів

Під час методичного діалогу з обміну досвідом викладачі та майстри виробничого навчання ознайомили колег з власними напрацюваннями та ідеями щодо використання різних форм та методів активізації пізнавальної діяльності учнів, продемонстрували розробки інформаційних засобів навчання та впровадження інформаційно-комунікаційних технологій з метою підвищення ефективності навчально-виховного процесу.

Фото 4. 10.01.2014
На фото. Сененко А.А. під час виступу на тему: "Мультимедійні системи навчання, як новий методологічний засіб інтерактивного навчання на уроках хімії та біології"
Фото 5. 10.01.2014
На фото. Дівенко І.О. ділиться досвідом використання навчальних відеофільмів та презентацій під час уроків теоретичного навчання
Фото 6. 10.01.2014
На фото. Савченко В.О. у ході доповіді на тему: "Щільність уроку фізичного виховання, як запорука успіху"
Фото 7. 10.01.2014
На фото. Панченко А.І. ознайомила колег в власними напрацюваннями під час доповіді: "Організація системи роботи майстра в/н зі здібними та обдарованими учнями. Творчий проект «Я роблю це так»
Фото 8. 10.01.2014
На фото. Гречаник М.І. поділилась з колегами ідеями щодо розвитку самоосвітніх знань учнів