Подати заяву для вступу

«Брендінг громадських організацій - ціннісний підхід»

У грудні 2013 року в рамках проекту Сумського обласного комітету молодіжних організацій «Школа громадської активності» було проведено тренінг «Брендінг громадських організацій - ціннісний підхід». Шляхом анкетування на захід були запрошені представники громадських організацій Харківщини та Сумщини. Вік, рівень підготовки учасників та досвід роботи в третьому секторі були дуже різними. Але тематика виявилась однаково цікавою та важливою для всіх.

Участь у тренінгу взяв член молодіжної громадської організації «Сузір’я», що діє на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ», - Філь Ігор Ярославович, на якому він представив базові цінності своєї організації, навчився стратегічно планувати розвиток у повсякденній роботі організації. Філь Ігор проявив активність у програмі тренінгу, що включала вправи з формування бренду ГО та розробки базового медіа.

Фото 1. 01.01.2014
Фото 2. 01.01.2014
Фото 3. 01.01.2014
На фото: під час тренінгу

Результатами участі у тренінгу «Брендінг громадських організацій - ціннісний підхід», Ігор Ярославович охоче поділився з усіма членами молодіжної громадської організації «Сузір’я», що в майбутньому сприятиме різносторонньому розвитку організації.

Фото 4. 01.01.2014
Фото на згадку. Учасники тренінгу «Брендінг громадських організацій - ціннісний підхід»