Подати заяву для вступу

Підводимо підсумки, плануємо майбутнє!

Кінець року – це час підведення підсумків, час, коли ми реально бачимо результати нашої наполегливої праці впродовж всього року, об’єктивно аналізуємо нашу діяльність, досягнення та перемоги, плануємо роботу на наступний рік, враховуючи всі мінуси та плюси попередньої праці.

Саме на таку ключову тему була проведена традиційна загальноучилищна лінійка 24 грудня. До педагогічного та учнівського колективів звернувся директор Роменського ВПУ Павло Іванович Помаран, який наголосив на максимальній активізації всіх сил у кінці навчального семестру, щоб отримати гарні оцінки, а, відповідно, і стипендію.

Крім того, Павло Іванович звернув увагу учнів на важливість гідної та безпечної поведінки під час новорічних свят та зимових канікул.

Фото 1. 24.12.2013
На фото: директор Роменського ВПУ Павло Іванович Помаран підводить підсумки проведеної спільної роботи

Передноворічний настрій підвищила всім присутнім волейбольна команда училища, яка, вперше за 15 років, зайняла ІІ призове місце в обласній спартакіаді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів. Директор Роменського ВПУ під гучні оплески учнівського та педагогічного колективів вручив почесну грамоту капітану команди та побажав нових перемог.

Фото 2. 24.12.2013
На фото: щиро вітаємо волейбольну команду навчального закладу з перемогою