Подати заяву для вступу

Ялинко, засяй!

Свято наближається…Свято наближається…Казкове, романтичне, наповнене найзаповітнішими мріями і сподіваннями, якого чекають всі: і дорослі і малі. І, звісно, його ніхто не уявляє без головної новорічної красуні – ялинки.

19 грудня в Роменському ВПУ – подвійне свято! Педагогічний та учнівський колективи привітав святий Миколай, і символічно відбулося відкриття головної прикраси Нового року. На це дійство зібралося всі охочі побачити, як засяє новорічна красуня. Найбільше їй раділи діти, які, незважаючи на морозну погоду, прийшли на зустріч з дивовижною казкою.

Фото 1. 22.12.2013
На фото: в очікуванні дива...

З початком зимової феєрії всіх присутніх привітали Матінка Зима, Дід Мороз та Снігуронька, які налаштували на святковий настрій веселими піснями та танцями.

Фото 2. 22.12.2013
На фото: а ось дід Мороз і Снігуронька, на яких чекали цілий рік

З новорічними вітаннями звернувся директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран: «День святого Миколая - одне із найбажаніших свят і для дітвори, і для дорослих. Тому, бажаю Вам, щоб Святий Миколай приніс у кожну сім’ю злагоду, добробут та любов, а всі ваші найзаповітніші мрії обов'язково збулися».

Фото 3. 22.12.2013
На фото: новорічні побажання директора ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павла Івановича Помарана

«Ялинко, ялинко, вогнями засяй» - і сотні різнокольорових вогнів осяяли училищну площу, викликавши неабиякий захват та гучні оплески.

Фото 4. 22.12.2013
На фото: свято наближається...свято наближається...