Подати заяву для вступу

«І бринить від щастя край - скрізь ступає Миколай»

Гостинці святого Миколая

Багатьох святих вшановує церква та, мабуть, жоден із них не користується такою воістину всенародною любов'ю і шаною, як святий Миколай, який назавжди поселився у щирій душі українського народу. Ще за життя його називали батьком сиріт, вдів і бідних. Святий Миколай для нас з давніх-давен - правдиве правило віри і уособлення смиренності. Кожний любить його і звертається до нього зі своїми потребами, бо серце чує і знає, що він колись, за свого життя, був добродієм для християн, отож і сьогодні подає нам руку допомоги.

Як же це чудово, коли у тебе є сім’я і люди, які постійно про тебе піклуються. На привеликий жаль, не кожна дитина оточена турботою та ласкою батьків, є такі, які навіть не уявляють, як це мати сім’ю. Особливої допомоги та уваги також потребують люди похилого віку.

За гарною традицією, педагогічний та учнівський колективи подарували свято Миколая дітям-сиротам та ветеранам праці, давши відчути теплоту та затишок родинного кола, адже доброта й милосердя завжди потрібні кожному, особливо у наш непростий час.

Фото 1. 21.12.2013
Фото 5. 21.12.2013
На фото: педагогічний та учнівський колективи подарували дітям-сиротам та ветеранам праці свято

На свято завітали постійні соціальні партнери, друзі – представники філії ФПАТ КБ «Надра» та Роменського відділення Сумської філії ПАТ КБ «Приватбанк», які допомогли організувати подарунки для гостей свята.

Зі щирими словами вітання звернувся до гостей директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Іванович Помаран, який від чистого серця побажав присутнім не втрачати віру у краще та плекати надію, якою б складною не виявилися доля, бути здоровими, жити в гармонії та злагоді, радіти кожному моменту життя, бути зігрітими теплом та ласкою добрих сердець, знаходитись під незрадливою опікою святого Миколая.

Фото 2. 21.12.2013
На фото: сердечно привітав присутніх зі святом директор Роменського ВПУ Павло Помаран
Фото 3. 21.12.2013
Фото 4. 21.12.2013
На фото: торбинка Миколая була наповнена смачними подарунками

Цікавою програмою поздоровили гостей учні училища.

Фото 6. 21.12.2013
Фото 7. 21.12.2013
На фото: музичні дарунки від учнів училища

«Йде святий Миколай, ти добром його стрічай»

У Роменському ВПУ також пройшли виховні години, приурочені до дня святого Миколая. З метою виховання в учнів духовності, доброти, почуття милосердя, ввічливості, людяності, доброзичливості, любові до ближніх та ознайомлення з народними звичаями і традиціями, майстром-вихователем Саєнко Іриною Іванівною був проведений захід «Йде святий Миколай, ти добром його стрічай». Участь у заході взяли учні груп ПП-1 та ПП-2.

Фото 8. 21.12.2013
На фото: в училищі пройшли цікаві виховні години та зустрічі
Фото 9. 21.12.2013
На фото: Ірина Саєнко наголосила про важливість доброти у житті кожної людини
Фото 11. 21.12.2013
Фото 12. 21.12.2013
На фото: цікаві факти з життя святого Миколая підготували учні груп ПП-1 та ПП-2

Про життя та доброчинність святого Миколая розповів дітям священик-настоятель Всіхсвятської церкви Долгий Дмитро Васильович, який наголосив, що безкорисна доброта, людяність, уміння співчувати, прощати, готовність прийти на допомогу, не чекаючи подяки, – це найцінніші людські чесноти, які ведуть кожного дорогою світла і роблять наш світ прекрасним.

Фото 13. 21.12.2013
На фото: зі словами добра та надії звернувся до дитячих душ отець Димитрій

Віриться, що й цьогорічний Миколай обдарує всіх своїми гостинцями, не обмине сподівань, поселить віру в душі тих, хто зневірився, підніме з колін, дасть надію, втамує біль, наповнить світлом і добром.