Подати заяву для вступу

Урочисте нагородження фіналістів конкурсу «У пошуках нових зірок»

17 грудня в Роменському ВПУ відбулося урочисте нагородження талантів нашого училища - фіналістів конкурсу «У пошуках нових зірок». Яскравим, барвистим та захоплюючим було свято, під час якого юні обдарування нашого навчального закладу ще раз продемонстрували свої вокальні, танцювальні, гумористичні здібності. Фестиваль юних обдарувань вже став традиційним і має багато прихильників, тому зібрав повну залу глядачів, що активно сприяє підйому культурно-художньому іміджу Роменського професійно-технічного училища.

Фото 1. 20.12.2013
На фото: урочисте нагородження розпочато...

Нагадаємо, що з 28 жовтня по 1 листопада в Роменському ВПУ проходив загальноучилищний конкурс «У пошуках нових зірок», у ході якого учні виступали у таких номінаціях: «кращий вокаліст», «художнє читання» та «жанрові сценки». Конкурсанти доклали всіх зусиль, щоб приємно вразити вимогливе журі та всіх присутніх у залі. Жага творчості, завзяття, стремління перемогти та бажання довести неперевершену індивідуальність свого таланту і майстерність його втілення могли викликати заздрість у кожного. Не дивно, що досвідченому журі у складі: заступника директора з навчально-виховної роботи – Ірини Василівни Гулак, голови батьківського комітету – Людмили Василівни Салій, керівника гуртка «Сучасний спів» - Володимира Анатолійовича Гуріна та представника учнівського самоврядування, учениці групи КЗ-4 - Лебедь Анни, - непросто було визначити переможців серед такої кількості завзятих, амбітних і талановитих конкурсантів, та ще й у декількох номінаціях.

І ось настав час дізнатися імена переможців – головних зірок святкового вечора.

Тож, кращими у номінації «вокал» стали: Дзеря Аліна (гр. ККа), Дзюба Анна (гр. ОКБ-3), Самозвон Євгеній (гр. МШП-2), Синенко Галина (гр. МШП-1), Дьяченко Тетяна (гр. КК-3), Таратун Катерина (гр. ОКБ-2), Ярмак Наталія (гр. КЗ-2); «художнє читання»: Кошман Катерина (гр. КК-3), Зінов’єва Ксенія (гр. ТК-4), Гирич Дмитро (гр. М-1а), Ківа Альона (гр. ПП-3) та «жанрові сценки»: учні груп М-1б, АСЕ-3, КЗ-4.

Фото 2. 20.12.2013
Фото 3. 20.12.2013
На фото: нагородження переможців конкурсу "У пошуках нових зірок"

Яким би гарним та захоплюючим не було свято, але воно добігло кінця, залишивши вкрай приємне враження та незабутні спогади. Переможців привітали гучними оваціями, нагородили пам’ятними подарунками та призами, які були надані батьківським комітетом навчального закладу.

Фото 4. 20.12.2013
Фото 5. 20.12.2013
Фото 6. 20.12.2013
Фото 7. 20.12.2013
Фото 8. 20.12.2013
На фото:переможці конкурсу ще раз порадували всіх своїм чудовим виконанням пісень