Подати заяву для вступу

Виробнича практика – запорука майбутнього працевлаштування

Виробнича практика для учнів Роменського ВПУ – це важливий етап при становленні їх як майбутніх висококваліфікованих працівників, затребуваних на сучасному ринку праці. Навчальний заклад співпрацює з багатьма підприємствами, товариствами, організаціями, які дають змогу учням на собі відчути всі випробування обраної професії, при цьому, отримавши гідну заробітну плату. Протягом багатьох років ДПТНЗ «Роменське ВПУ» співпрацює з підприємством ТОВ «Завод Кобзаренка», директором якого є висококваліфікований спеціаліст своєї справи, гарний господар, який постійно розвиває та модернізує виробництво – Кобзаренко Анатолій Дмитрович.

ТОВ «Завод Кобзаренка» – українське підприємство, яке своїм прикладом відроджує машинобудівний потенціал України. «Завод Кобзаренка» заснований у 1993 році як українсько-німецьке товариство «Флігель» (перейменовано в «Завод Кобзаренка» в 2008 році). Понад 30% виготовленої на підприємстві техніки експортується сьогодні в Росію, Білорусь, Польщу, Казахстан, Молдову, Румунію, Угорщину, Литву, Латвію, Словакію, Фінляндію, Австрію, Болгарію, Чехію. На техніку, що експортується, завод має відповідні сертифікати ЄС, що дозволяє продавати її під державні субсидії Єврозони.

На сьогодні «Завод Кобзаренка» - це виробник №1 тракторних причепів в Україні. Зокрема, підприємство виготовляє: 15 видів причепів; 5 видів перевантажувальних бункерів; 10 видів цистерн для води та їжі; 20 видів різноманітних шнеків; зернопакувальне обладнання; відвали та ковші; розкидачі міндобрив. На підприємстві використовуються найновіші станки з ЧПУ для різки, згинання, точіння, фрезерування та термообробка металу. Новітня дробеструйно-фарбувальна лінія, яка була встановлена в квітні 2013 року дозволила довести рівень підготовки та фарбування причепів до європейських аналогів. До речі, це перша лінія такого рівня в Україні. З року в рік завод постійно розширює та модернізує виробничу базу.

Фото 1. 05.12.2013
Фото 2. 05.12.2013
На фото: учні Роменського ВПУ, проходячи виробничу практику, "на відмінно" освоюють сучасну новітню техніку

ТОВ «Завод Кобзаренка» постійно бере участь у Всеукраїнських та Міжнародних виставках обладнання сільського господарства. В 2011 році на виставці Agritechnika в Ганновері товариство отримало Диплом за інноваційну розробку мобільної перевантажувальної станції «Ковчег» - аналогів якої немає в світі. В 2013 році «Завод Кобзаренка» знову взяв участь в найбільшій у світі виставці сільськогосподарського обладнання Agritechnika, де показав свої найновіші розробки. Основна мета – вийти на ринки Африки та знайти дилерів в центральній Європі (Німеччина, Голландія, Данія). Багаторічна участь у сільськогосподарських виставках, нові розробки та високий рівень якості продукції дозволили отримати довіру таких компаній як «Авангард», «Бучачагрохлібпром», «Астарта-Київ», «Зелена Долина», «Ухожани», «Дружба Нова», «Миронівка хлібопродукт», «ХарвістЄссетс», «ТрайгонФармінг», «Інвестхолдинг NCHCapital», «Кернел», «Мрія Агрохолдинг» та інших покупців з різних куточків України.

Головна гордість заводу – це люди, які працюють на підприємстві, тому керівник приділяє велику увагу підготовці гідних робітничих кадрів.

Учні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з професій «Слюсар з ремонту автомобілів» та «Електрогазозварник» постійно проходять виробничу практику на базі ТОВ «Завод Кобзаренка». Працюючи на сучасному обладнанні, практиканти відшліфовують знання та навички, отримані в стінах навчального закладу, знаходять своє місце у трудовому колективі заводу.

Фото 3. 05.12.2013
Фото 4. 05.12.2013
На фото: працюючи на сучасному обладнанні, практиканти відшліфовують знання та навички, отримані в стінах Роменського ВПУ

Ведеться спільна з училищем плідна робота в напрямку якісного проходження виробничої та переддипломної практики, працевлаштування випускників після закінчення навчального закладу. Керівництвом заводу розроблені та втілюються в реальність заходи по закріпленню випускників училища на виробництві. З підприємством проводиться тісна співпраця з підготовки, зміцнення матеріально-технічної бази училища.

Слід зазначити, що лише за 6 місяців поточного року на базі підприємства відпрацювали практику 12 учнів ДПТНЗ «Роменського ВПУ».

Керівництво ТОВ «Завод Кобзаренка» виважено підходить до підбору робітничих кадрів. І вже давно співпрацюючи з ДПТНЗ «Роменське ВПУ», відзначає якісну теоретичну та практичну підготовку учнів навчального закладу, тому підприємство залюбки бере на виробничу практику та в подальшому працевлаштовує учнів професії «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварник».

Фото 5. 05.12.2013
Фото 7. 05.12.2013
На фото: майстер виробничого навчання з професії "Слюсар з ремонту автомобілів", "Електрогазозварник" Омельченко Віталій Петрович постійно перевіряє учнів училища під час проходження виробничої практики та пояснює їм особливості роботи
Фото 6. 05.12.2013
На фото: учні ДПТНЗ "Роменське ВПУ" під час проходження виробничої практики на ТОВ "Завод Кобзаренка"

До уваги, відгук ТОВ «Завод Кобзаренка» про співпрацю з ДПТНЗ «Роменське ВПУ»:

«ТОВ «Завод Кобзаренка» давно співпрацює з ДПТНЗ «Роменське ВПУ». На базі товариства учні училища проходять виробничу практику, випускники училища отримують робочі місця після терміну навчання.

Підприємство має потребу у робітничих кадрах за професіями «Слюсар з ремонту автомобілів», «Електрогазозварювальник», яких готує навчальний заклад, і яких приємно бачити робітниками нашого колективу. На базі навчального закладу учні отримують якісну теоретичну і практичну підготовку.

08.11.2013 року по 03.02.2014 року виробничу практику на базі підприємства проходять учні Роменського ВПУ групи АСЕ-4 - Ковтун Ярослав Олегович, Макаренко Сергій Ігорович, Ненад Роман Миколайович, Рокитянський Андрій Вікторович. Учні виконують виробничі завдання у повному обсязі, чітко, правильно. Практиканти вже показали добру професійну підготовку, володіють професійно-теоретичними знаннями, дотримуються правил і норм безпеки праці. Рівень підготовки учнів відповідає освітньо-кваліфікаційним характеристикам з професій.

Методи і прийоми навчання, які використовують викладачі та майстри виробничого навчання училища допомагають майбутнім робітникам вирішувати непрості виробничі завдання, виявляти творчі здібності.

Багаторічна співпраця з навчальним закладом дала можливість поповнити колектив кваліфікованими робітничими кадрами.

Прагнемо підтримувати подальшу співпрацю з Роменським ВПУ».