Подати заяву для вступу

Наше училище чекає на Вас!

Кравець-закрійник – це провідна професія у виробництві одягу. Фахівці цієї спеціальності – люди творчі, відповідальні, естетично розвинені. Професія кравця-закрійника швейного виробництва дає великі можливості для розвитку різних здібностей: нахил до малювання розвивається в процесі вивчення моделювання одягу, нахил до техніки – під час вивчення швейних машин, обладнання для волого-теплової обробки виробів.

Обираючи цю професію, треба бути охайною, мати добрий художній смак, чітку координацію рухів, добрий зір та окомір, що дасть змогу досягти високої професійної майстерності, навчитись шити одяг, сукні, блузи, спідниці, брюки, жакети та інше. У народі кажуть, що робити людину красивою можуть два майстри, один із них – кравець-закрійник. Адже вдало пошитий одяг може не тільки покращити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, зробити її на певний час щасливою.

Мистецтво гарно одягатися – це такий же талант, як інші. Існують люди, яким від народження притаманне відчуття гармонії, кольору, форми, стилю. Вони відчувають одяг як другу шкіру. Таких людей, наділених талантом, елегантністю, досить небагато. Але при бажанні в собі можна розвинути та виховати цей талант. У цьому Вам допоможуть знання, які дають майстри виробничого навчання та викладачі Роменського вищого професійного училища. Якщо Ви бажаєте внести свою лепту у розвиток швейної промисловості і долучитися до кола гарно і зі смаком одягнутих людей – наше училище чекає на Вас!

Фото 1. 19.11.2013
Фото 2. 19.11.2013
Фото 3. 19.11.2013
Фото 4. 19.11.2013
На фото: учні Роменського ВПУ, які навчаються за професією "кравець-закрійник"

Викладач, Тамара Миколаївна Пугач