Подати заяву для вступу

Підготовка до Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності з професії «Лицювальник-плиточник»

На базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» ведеться активна підготовка до проведення III етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності серед майстрів виробничого навчання системи професійно-технічної освіти з професії «Лицювальник-плиточник», що відбудеться з 11 по 15 листопада 2013 року.

Конкурс проводиться за підтримки Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій та змісту освіти, Управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області, Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище».

Конкурсантами стали майстри виробничого навчання професійно-технічних навчальних закладів з усіх областей України, які показали найкращі результати у попередніх етапах.

Участь у конкурсі візьме представник ДПТНЗ «Роменське ВПУ», переможець ІІ етапу, майстер виробничого навчання – Литвиненко Віктор Хідирнабійович.

У зв’язку з проведенням такого масштабного заходу виконується ряд робіт. А саме: підготовка горизонтальної поверхні у бібліотеці навчального закладу, де відбуватиметься практичний тур з настилання керамічної плитки; створюються належні умови в навчальних корпусах, гуртожитку та на території училища для зустрічі численних гостей; проходять репетиції урочистого відкриття конкурсу; готується необхідна документація; проводяться роботи по організації дозвілля учасників та супроводжуючих осіб.