Подати заяву для вступу

Віват, футбол! Віват!

Довгоочікувана подія для футболістів та їх вболівальників відбулася в м. Ромни на стадіоні ДПТНЗ «Роменське ВПУ» 29 жовтня 2013 р., а саме-фінал змагань з міні-футболу XVIII обласної спартакіади учнів ПТНЗ 2013-2014 н.р.

Головною метою та завданням турніру є організація культурно-оздоровчої та виховної роботи в ДПТНЗ області, заохочення учнів до занять спортом та виявлення талановитих футболістів.

У змаганнях взяли участь п’ять команд, кожна з яких вдало показала свої старання та жагу до перемоги. А саме: учні Роменського ВПУ, Глухівського професійного ліцею, Сумського центру ПТО харчових технологій, торгівлі та ресторанного освіти, Свеського професійного аграрного ліцею та Сумського центру професійно-технічної освіти.

Фото 1. 30.10.2013
На фото: під час фінального матчу.

Суддями змагань були тренери з футболу: Карамзін О., Іванов О. Завдяки зусиллям тренерського складу, самих учасників змагання з футболу та їх вболівальників чемпіонат пройшов на достойному рівні. Боротьба була напруженою і безкомпромісною, за результатами якої V місце зайняла футбольна команда Сумського центру професійно-технічної освіти, ІV місце вибороли учні Свеського професійного аграрного ліцею, бронзовими призерами стали спортсмени Сумського центру ПТО харчових технологій,торгівлі та ресторанного сервісу.

Та найцікавішим і найзапеклішим виявився фінальний матч, в якому змагалися команди Ромен і Глухова. Із суттєвим відривом 6:1 звання чемпіонів з міні-футболу XVIII спартакіади учнів ПТНЗ 2013-2014 н.р. здобула команда Роменського ВПУ, срібло ж дісталось спортсменам Глухівського професійного ліцею.

Фото 2. 30.10.2013

Щиро вітаємо футболістів Роменського ВПУ з перемогою у фінальному матчі! Вони продемонстрували справжній чемпіонський характер, молодіжний запал, високу швидкість та вміння працювати в команді!

Фото 3. 30.10.2013

Вітаємо тренера Чишка Олексія Олександровича, який вивів команду на найвищу сходинку і зробив її найсильнішою серед учнів професійно-технічних навчальних закладів.

МИ ПИШАЄМОСЯ ВАМИ І БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я, НОВИХ ЗВИТЯГ У НАСТУПНИХ МАТЧАХ, НЕ ЗУПИНЯТИСЯ НА ДОСЯГНУТОМУ, ШЛІФУВАТИ СВОЮ МАЙСТЕРНІСТЬ, БУТИ ЗАВЖДИ ПОПЕРЕДУ!

ХЛОПЦІ, ВИ - КРАЩІ!