Подати заяву для вступу

Роменське ВПУ взяло участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу інноваційних технологій

26-27 вересня на базі ДПТНЗ «Сумський професійний ліцей будівництва та автотранспорту» відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу інноваційних технологій у сфері професійно-технічної освіти серед 30 професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.

Фото 01. 30.09.2013
Фото 02. 30.09.2013
На фото: конкурс розпочався виставкою

Захід проводився з метою удосконалення науково-методичної роботи з творчими педагогічними і керівними кадрами, які здійснюють інноваційну освітню діяльність у сфері професійно-технічної освіти.

Основними завданнями конкурсу було: визначення стану реалізації та впровадження у навчально-виробничий процес сучасних методик професійного навчання із застосуванням новітніх педагогічних та виробничих технологій, техніки, обладнання, інструментів і матеріалів; пошук сучасних ефективних форм і методів організації впровадження інноваційних технологій у навчально-виробничий процес ПТНЗ; створення цілісної системи новітніх методик професійного навчання на основі вивчення кращого досвіду та його впровадження в інших навчальних закладах і установах. Професійно-технічні навчальні заклади презентували кращі інноваційні проекти осучаснення навчально-виробничого процесу для підвищення якості підготовки кваліфікованих конкурентоспроможних робітників.

Фото 03. 30.09.2013
На фото: свою інноваційну діяльність представив і Державний професійно-технічний навчальний заклад "Роменське вище професійне училище"

Участь у конкурсі також взяв і ДПТНЗ «Роменське ВПУ», який представив на розсуд членів журі інноваційну діяльність, що проводиться на базі навчального закладу.

Фото 05. 30.09.2013
Фото 06. 30.09.2013
На фото: з доповідями виступили директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павло Помаран та викладач спецдисциплін будівельного профілю Олександр Омеляненко
Фото 04. 30.09.2013
На фото: журі високо оцінили інноваційну діяльність Роменського ВПУ

У результаті, Роменське ВПУ із загальною сумою 32 бали вибороло почесне ІІ місце.

Фото 07. 30.09.2013
Фото на згадку. Учасники обласного етапу Всеукраїнського конкурсу інноваційних технологій у сфері професійно-технічної освіти