Подати заяву для вступу

«Партизани в героїчній історії народу»

Щорічно, наприкінці вересня вся Україна відзначає День Партизанської слави, свято, що встановлено «…на підтримку ініціативи ветеранів війни та з метою всенародного вшанування подвигу партизанів і підпільників у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, увічнення їх пам`яті…».

Учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ також приєдналися до відзначення даного свята. Зокрема, в училищі пройшла відкрита виховна година на тему «Партизани в героїчній історії народу», яку провела викладач історії Альона Король. Участь у заході взяли учні груп ОКБ-2, КК-2, КЗ-2 разом зі своїми вихователями та класними керівниками.

У ході години пам`яті викладач ознайомила учнів з історією свята, охарактеризувала підпільний партизанський рух на території України в роки Великої Вітчизняної війни, розкрила сутність неоціненного внеску народних месників у великій Перемозі над нацистськими загарбниками.

Учні груп підготували доповіді про тяжкі випробування, які випали на долю українського народу під час Великої Вітчизняної війни, про діяльність Руху Опору, який став грізною силою і перешкодою на шляху здійснення фашистами жахливого плану поневолення народів, про героїзм партизанів і підпільників.

Також присутні переглянули змістовні презентації про відважних захисників Вітчизни, які не шкодуючи життя, робили все можливе для наближення Перемоги.

Хвилиною мовчання присутні згадали світлу пам`ять тих, хто нехтуючи смерть, зупинив фашистську навалу ціною власного життя.

Фото 01. 24.09.2013
Фото 02. 24.09.2013
Фото 03. 24.09.2013
На фото: під час відкритої виховної години