Подати заяву для вступу

Пройшли батьківські збори учнів першого курсу

11 вересня в училищі пройшли батьківські збори учнів першого курсу.

Фото 01. 11.09.2013
На фото: батьківські збори пройшли в актовому залі Роменського ВПУ.

Перед батьками виступив директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран. Він зупинився у своїй доповіді на загальних питаннях функціонування навчального закладу та запевнив присутніх батьків в тому, що адміністрація та весь педагогічний колектив робить все можливе, щоб створити комфортні умови для навчання учнів училища. Першочерговим питанням є зміцнення матеріально-технічної бази училища, що з кожним роком завдяки зусиллям педагогів, учнів та їх батьків покращується.

Фото 02. 11.09.2013
На фото: перед батьками виступив директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. Помаран

Про аналіз проведеного анкетування першокурсників поінформувала заступник директора з навчально-виховної роботи Ірина Гулак, яка також звернула увагу батьків на питання відвідування занять учнями, забезпечення гарячим харчуванням, проживання в гуртожитку, дотримання правил поведінки в навчальному закладу, надання допомоги пільговим категоріям учнів.

Фото 03. 11.09.2013
На фото: до батьків звернулася заступник директора з навчально-виховної роботи І. Гулак

Про діяльність батьківського комітету, який є неодмінною складовою кожного навчального закладу зазначила голова батьківського комітету Роменського ВПУ Людмила Салій.

Фото 04. 11.09.2013
На фото: Л. Салій – голова батьківського комітету

Після загальних зборів батьки мали змогу поспілкуватися з класними керівниками та майстрами-вихователями своїй дітей і детальніше обговорити питання, що стосуються окремо кожної групи.