Подати заяву для вступу

Директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран нагороджений нагрудним знаком «А.С.Макаренко»

Кінець серпня завжди знаменний та символічний для педагогічних працівників, які підводять підсумки проведеної роботи та визначаються із завданнями на наступний навчальний рік.

Не менш знаменним кінець серпня став і для директора Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське Вище професійне училище» Павла Івановича Помарана, який у ході обласної педагогічної конференції був нагороджений нагрудним знаком «А.С.Макаренко» у номінації «Діяльність педагогів у галузі професійно-технічної освіти», що свідчить не лише про високий професіоналізм, а й про високі людські якості керівника навчального закладу.

Так, Павло Помаран - це творчий, здібний керівник, умілий менеджер освіти, який працює і мислить по-сучасному, вірно прогнозує завдання завтрашнього дня. Спеціаліст вищої категорії, «старший викладач», Заслужений працівник освіти України (1997р.), «Відмінник освіти України» (1992р.), переможець обласного конкурсу «Викладач року-2001» у номінації «Директор ПТНЗ», депутат Сумської обласної ради народних депутатів 24 скликання.

Закінчив Харківський інститут механізації і електрифікації сільського господарства. У системі ПТО працює більше 30 років. З 1980 р. – майстер виробничого навчання; 1990 р. – директор СПТУ № 14. Ініціатор перетворення ПТУ №14 на Вище професійне училище (1998 р.), створення на базі училища навчально-консультаційного пункту Сумського державного університету. З 2004 року міський голова м. Ромни. З 2011 року директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Навчальний заклад під керівництвом Павла Івановича постійно займає призові місця в оглядах-конкурсах з різних напрямків діяльності серед ПТНЗ області та України.

Слід відзначити, що нагрудний знак «А. С. Макаренко» має третій (найвищий) ступінь серед відзнак, запроваджених Міністерством освіти і науки України. Ним нагороджуються педагогічні працівники професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, державні службовці, які досягли визначних успіхів у вихованні підростаючого покоління, науковому та навчально-методичному забезпеченні виховної роботи, підготовці висококваліфікованих педагогічних працівників. Саме таким майстерним педагогічним працівником, організатором, вмілим, досвідченим, ініціативним керівником сучасного професійно-технічного навчального закладу і просто чудовою людиною є Павло Помаран, який своєю наполегливою щоденною працею впевнено крокує до успіху.

Фото 01. 30.08.2013
На фото: директор Державного професійно-технічного навчального закладу "Роменське Вище професійне училище" Павло Іванович Помаран