Подати заяву для вступу

Учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ» занесена до «Книги рекордів освіти Сумщини»

Згідно наказу управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, ученицю ІІ курсу Державного професійно-технічного навчального закладу «Роменське вище професійне училище» Кириченко Дар’ю Геннадіївну було занесено до «Книги рекордів освіти Сумщини», що була створена, з метою створення літопису найвищих досягнень учнів та педагогічних працівників загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів області.

Слід зазначити, що Кириченко Дар`я за два роки свого навчання в училищі показала свої найкращі здібності та професійні навички. Її результати участі у різноманітних конкурсах високо оцінюється членами конкурсного комітету.

У березні Дар`я брала участь у VIII Міжнародному фестивалі з кулінарного мистецтва та сервісу в Україні, де зайняла І місце у номінації «Вироби з тіста» та ІІІ місце у номінації «Традиційний хліб», за що була відзначена відповідними Дипломами.

Тож, саме завдяки її досягненням на Міжнародному фестивалі, Кириченко Дар`ю було занесено до «Книги рекордів освіти Сумщини», з цим ми її і вітаємо.

Фото 03. 03.07.2013
На фото: учениця ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Кириченко Дар`я під час Міжнародного фестивалю з кулінарного мистецтва та сервісу в Україні