Подати заяву для вступу

Конкурс на кращий навчальний відеофільм

З метою впровадження інноваційної діяльності в навчально-виховний процес та висвітлення передового педагогічного досвіду викладачів та майстрів виробничого навчання Роменського ВПУ, з 1.06.13 р. по 10.06.13 р. на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» було проведено конкурс на кращий навчальний відеофільм серед педагогічних працівників. Днями було підведено підсумки конкурсу.

Було розроблено положення конкурсу, визначені критерії оцінювання, затверджено журі.

На конкурс було подано 10 навчальних відеофільмів викладачами та майстрами виробничого навчання: Токар В.В. – «Приготування мастики з мармеладу та виготовлення оздоблення з неї»; Ільїна Т.М. – «Технологія приготування бутербродів»; Сененко А.А. – «Сучасна хімічна номенклатура органічних сполук»; Гурін В.А. – «Основні операції з обробки деревини»; Яцменко С.М. – «Культура мовлення»; Рибкіна В.В. - «Комп’ютерні мережі: поняття та архітектура»; Пугач Т.М. - «Зображення об’ємних предметів у перспективі»; Дівенко І.О. - «Створення відеофільмів засобами програми Windows Movie Maker»; Омеляненко О.В. - «Регулювання теплових зазорів у механізмі газорозподілу ДВЗ»; Король А.М. – «Ромни – минуле та сучасне».

Члени журі дуже скрупульозно перевірило роботи, враховувалося вміння використовувати комп’ютерні технології, володіння інноваційними технологіями навчання, високе знання методики викладання предметів, актуальність та новизна обраної теми, художня майстерність, вміння доступно розкривати навчальний матеріал, авторська розробка теми програми тощо.

У результаті, І місце зайняв Омеляненко Олександр Вікторович за фільм «Регулювання теплових зазорів у механізмі газорозподілу ДВЗ», ІІ місце дісталося Дівенко Ірині Олександрівні за фільм «Створення відеофільмів засобами програми Windows Movie Maker», ІІІ місце – не визначено.

Переможці, згідно наказу директора, отримають грошову винагороду.

Традиція проведення конкурсу буде продовжена.