Подати заяву для вступу

«Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. І. Помарана за підсумками роботи у 2012-2013 навчальному році»

18 червня пройшли загальні збори працівників училища.

Фото 01. 19.06.2013
На фото: працівники училища у ході загальних зборів

Згідно порядку денного, головним питанням, яке було обговорено присутніми, було «Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. І. Помарана за підсумками роботи у 2012-2013 навчальному році»

У своєму виступі Павло Помаран зупинився на головних досягненнях учнівського та педагогічного колективу протягом навчального року. Звернув увагу на питання матеріально-технічної бази училища, навчальну, виховну, виробничу діяльність. Також окреслив завдання на наступний рік, серед головних це: атестація загальноосвітніх предметів, ремонтні роботи в їдальні, бібліотеці, спортивному залі, посилення співпраці з соціальними партнерами та формування ефективної роботи маркетингової служби.

Фото 02. 19.06.2013
На фото: директор Роменського ВПУ П. І. Помаран зупинився в звіті на основних досягненнях нинішнього року та окреслив завдання на наступний навчальний рік

Про навчально-методичну роботу поінформувала заступник директора з НМР Тетяна Яківна Рукавичка.

Фото 03. 19.06.2013
На фото: Т.Я. Рукавичка: "Пропоную оцінити роботу керівника на високому рівні"

Головний бухгалтер училища Світлана Михайлівна Жмака окреслила фінансову діяльність навчального закладу та наголосила на тому, що саме завдяки зусиллям директора протягом останніх двох років матеріально-технічна база Роменського ВПУ покращується.

Фото 04. 19.06.2013
На фото: С. М. Жмака: "Не зважаючи на важке фінансове становище, ми знаходимо можливість та гроші, щоб робити ремонти, купувати обладнання тощо. А це позитивний результат діяльності всього колективу і, в першу чергу, керівника"

Про виробничу практику, надходження від виробничої діяльності та працевлаштування учнів поінформувала завідувач практикою Руслана Іванівна Гайдук.

Фото 05. 19.06.2013
На фото: виробнича діяльність - це головна складова фінансових надходжень до навчального закладу

Викладач української мови та літератури Світлана Миколаївна Яцменко зосередила увагу присутніх на питання ремонту навчальних кабінетів та лабораторій, що нині гостро стоїть на порядку денному.

Фото 06. 19.06.2013
На фото: С. М. Яцменко наголосила на позитивному вирішенні таких питань як ремонт кабінетів та оснащення їх сучасною комп`ютерною технікою

Результатом розгляду питання «Звіт директора ДПТНЗ «Роменське ВПУ» П. І. Помарана за підсумками роботи у 2012-2013 навчальному році» стало голосування працівників училища, які високо оцінили діяльність директора в даному навчальному році.

Наступним питанням, яке розглянули працівники Роменського ВПУ, – «Обговорення колективного договору на 2013-2016 роки». Заступник директора з НВР Федір Борисович Мірошніченко довів до відома присутніх головні розділи договору, зупинився на особливостях деяких підпунктів. Протягом місяця працівники училища можуть детальніше ознайомитися з колективним договором та внести до нього свої корективи й зауваження.

Фото 07. 19.06.2013
На фото: Ф. Б. Мірошніченко: "Колективний договір - важливий документ у співпраці між роботодавцем та найманим працівником"