Подати заяву для вступу

Роменське ВПУ на Всеукраїнському звіті-огляді переможців регіональних фестивалів технічної творчості

6 червня у Київському палаці дітей та юнацтва відбувся Всеукраїнський звіт-огляд переможців регіональних фестивалів технічної творчості учнів професійно-технічних навчальних закладів. Захід відбувся відповідно до Плану заходів Міністерства освіти і науки України з підготовки і проведення в Україні Року дитячої творчості.

Метою заходу є популяризація творчих технічних ідей, підтримка талановитої учнівської молоді, підняття іміджу професійно-технічної освіти, активізація співпраці між педагогами та обмін досвідом.

На святі учнівської майстерності були присутні: заступник Міністра освіти і науки України Борис Жебровський, Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, Президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень, директор департаменту професійно-технічної освіти МОН В`ячеслав Супрун, а також представники регіональних органів управління освітою та керівники професійно-технічних навчальних закладів.

Участь у огляді-звіті взяла і делегація ДПТНЗ «Роменське ВПУ» у складі директора навчального закладу П. І. Помарана, заступника директора І. В. Гулак, методиста О. В. Подоляки, заступника голови учнівської ради А. Лебедь.

Фото 01. 07.06.2013
Фото 02. 07.06.2013
Фото 03. 07.06.2013
Фото 04. 07.06.2013
На фото: участь у звіті-огляді взяли директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" П. І. Помаран, заступник директора І. В. Гулак, методист О. В. Подоляка, заступник голови учнівської ради А. Лебедь

Роменське ВПУ представило на огляді-звіті вироби декоративно-прикладного мистецтва, які вже давно стали відомими за межами Сумської області.

Делегація Роменського ВПУ взяла участь у нараді з директорами НМЦ ПТО, нараді з директорами ДПТНЗ, які співпрацюють з Інститутом ПТО АПН України щодо розробки електронних підручників, нараді з лідерами учнівського самоврядування «Нам можна довіряти», засіданні «круглого столу», де були підведені підсумки проведених заходів.

Фото 05. 07.06.2013
На фото: Сумська делегація разом з Президентом Національної академії педагогічних наук Василем Кременем та директором департаменту професійно-технічної освіти МОН В`ячеславом Супруном
Фото 06. 07.06.2013
Фото 07. 07.06.2013
На фото: заступник Міністра освіти і науки України Борис Жебровський під час конференції з лідерами учнівського самоврядування
Фото 08. 07.06.2013
На фото: лідери учнівського самоврядування у ході конференції
Фото 09. 07.06.2013
На фото: заступник директора, начальник відділення змісту професійно-технічної освіти Iнституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, кандидат педагогічних наук Віктор Паржницький та директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Валентина Радкевич під час засідання "круглого столу"
Фото 10. 07.06.2013
На фото: у ході засідання "круглого столу" виступила академік-секретар Відділення педагогіки і психології професійно-технічної освіти НАПН України, заступник директора з наукової роботи Інституту педагогіки і психології професійної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, дійсний член НАПН України, заслужений діяч науки і техніки України Неля Ничкало