Подати заяву для вступу

Збір лідерів учнівського самоврядування Сумської області

29-30 травня на базі ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей» був проведений навчально-оздоровчий збір лідерів учнівського самоврядування та вшанування обдарованої учнівської молоді професійно-технічних закладів Сумської області.

Збір відбувся за участі в. о. директора НМЦ ПТО у Сумській області Миколи Миколайовича Цирюка та методистів Центру Ольги Петрівни Смоленко й Ольги Іванівни Лісун.

Участь у зборі взяли голова учнівської ради ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Шлепель Олександр та соціальний педагог Прокопенко Тетяна.

Фото 01. 01.06.2013
На фото: голова учнівської ради Роменського ВПУ Шлепель Олександр за свою активну громадську позицію та ініціативність у проведенні різноманітних заходів отримав грамоту

Програма збору була досить цікавою та насиченою на різноманітні заходи, тренінги, виставки, акції.

Фото 02. 01.06.2013
Фото 03. 01.06.2013
Фото 04. 01.06.2013
Фото 05. 01.06.2013
На фото: учасники збору відвідали безліч екскурсій та різноманітних цікавих заходів й поспілкувалися у колі друзів, однодумців

Так, у ході збору учасники мали змогу переглянути виставку виробів учнів ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей», присвячений Року дитячої творчості «Наша творчість тобі, Україно!», відвідали презентацію візитки Путивльського ліцею та виступ агітбригади навчального закладу EXTRIM.

Зі звітом про пророблену роботу протягом 2012-2013 навчального року виступила президент обласної ради лідерів учнівського самоврядування професійно-технічних навчальних закладів області Тетяна Мінаєва. Після, було обрано нового президента лідерів учнівського самоврядування та окреслено план діяльності ради на 2013-2014 навчальний рік.

Цікавий та доволі пізнавальний був тренінг з розвитку лідерських якостей «Лідер в тобі», у ході якого учасники визначили свої лідерські якості та навчилися використовувати їх у повсякденному житті. Проблеми вживання тютюнових, наркотичних та алкогольних виробів молоддю Сумщини та шляхи вирішення даного питання було піднято під час тренінгу «Молодь за здоровий спосіб життя».

Не забули учасники збору і про діток – майбутнє нашої країни. Так, до Дня захисту дітей був проведений конкурс газет, стіннівок, віршів «Хай сонцю і квітам усміхаються діти».

Захоплююча була екскурсія «Партизанськими стежками Путивльщини», під час якої учасники збору оглянули експонати військової техніки.

Свої спортивні здібності лідери учнівського самоврядування проявили під час свята «Спорт, творчість, краса і здоров`я».

Також учасники збору обмінялися досвідом у ході Аукціона ідей та обговорили позитиви та не доопрацювання учнівського самоврядування області, взявши до уваги кращі моделі діяльності учнів-лідерів.

Крім того, згідно програми збору пройшла концертна програма за участю молодих талантів ПТО Сумщини «Край, в якому я живу».

Учасники збору вшанували обдаровану учнівську молодь професійно-технічних навчальних закладів та взяли участь у висаджуванні «Вишневої алеї».

Фото 06. 01.06.2013
Фото 07. 01.06.2013
На фото: лідери учнівського самоврядування висадили "Вишневу алею"

Для супроводжуючих навально-оздоровчого збору було заплановано окрему програму. Так, за участі методиста вищої категорії обласного центру практичної психології і соціальної роботи Растроста А. Б., було проведено тренінг «Збереження психічного здоров`я педагогічних працівників ПТНЗ». Кандидат біологічних наук, доцент кафедри спортивної медицини та валеології Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка Латіна Г. О. підняла питання «Профілактика професійного вигорання педагогічних працівників».

Завершився збір лідерів учнівського самоврядування дайджестом вражень «Лідер XXІ ст. – мої ідеї» та підведенням підсумків.