Подати заяву для вступу

До 90 – річчя від Дня народження Ісаака Шварца

Днями у Роменській дитячій музичній школі відбувся вечір пам’яті талановитої людини - Ісаака Йосиповича Шварца - радянського і російського композитора, народного артиста Російської Федерації, лауреата Державної премії Росії, єдиного в країні композитора - триразового володаря кінопремії Ніка, автора симфонічних творів, а також музики до двох балетів, більш ніж 35 спектаклів і 125 фільмів, уродженця міста Ромни.

Ініціатором проведення низки заходів виступили члени Роменської молодіжної громадської організації «Сузір`я», що діє при Роменському ВПУ. Підтримали дану ідею і представники влади.

За підтримки активістів МГО «Сузір`я» учні та педагоги музичної школи підготували захоплюючий культурологічний захід, у ході якого прозвучали музичні твори відомого композитора, цікаві біографічні сторінки Ісаака Шварца, уривки з кінофільмів.

Фото 01. 22.05.2013
На фото: директор музичної школи Тетяна Охотник подякувала членам МГО "Сузір`я" за проявлену ініціативу в проведенні подібних заходів
Фото 02. 22.05.2013
Фото 03. 22.05.2013
Фото 04. 22.05.2013
На фото: у презентованій програмі були представлені сторінки біографії Ісаака Шварца, його музичні твори у виконанні музикантів, уривки з кінофільмів, музику до яких написав Маестро

Участь у заході взяли також творча інтелігенція міста, представники міських громадських організацій.

Такий захід, присвячений пам`яті такої відомої й талановитої особистості як Ісаака Шварца проводиться в Ромнах вперше, і сподіваємося, що не в останнє, адже члени МГО «Сузір`я» пообіцяли прикласти максимум зусиль аби такий захід проводився не тільки на міському чи обласному, а й державному рівні.

Фото 05. 22.05.2013
Фото на згадку. Члени МГО "Сузір`я" під час вечору пам’яті Ісаака Йосиповича Шварца