Подати заяву для вступу

Животенко Олександр – винахідник року

З метою створення умов для виявлення обдарованої молоді серед учнів професійно-технічних навчальних закладів і надання їм підтримки у творчому, інтелектуальному, духовному і фізичному розвитку щорічно проходять конкурс Учень року.

Цьогоріч ДПТНЗ «Роменське ВПУ» на конкурсі представляв учень групи АСЕ-2 Животенко Олександр, який показував свої здібності серед інших учнів державних професійно-технічних навчальних закладів Сумської області.

Заключний етап конкурсу «Учень року-2013», до якого дійшло тільки 15 конкурсантів, пройшов на базі Конотопського вищого професійного училища. Учні змагалися у різноманітних конкурсах, у ході яких конкурсанти представляли себе, обрану професію та свій заклад. Під час виконання конкурсних завдань учні оригінально представили візитну картку «Дозвольте відрекомендуватися», розкрили своє ставлення до світу, власну формулу успіху, найважливіші події в особистому житті, ідеал особистості, шлях до своєї мрії, продемонстрували мультимедійну презентацію «Мій навчальний заклад і моя майбутня професія» з елементами майстер-класу щодо обраної професії.

Фото 01. 17.05.2013
На фото: конкурсанти під час заключного етапу конкурсу

Однозначно, що у ході конкурсу було виявлено творчу, активну, талановиту, амбітну, з високими перспективними життєвими планами молодь, яка не зупиняється на досягнутому, а вперто крокує назустріч своїм мріям та задумам.

Урочиста церемонія нагородження переможців відбулася 16 травня. Переможці в номінаціях конкурсу були відзначені дипломами управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, грошовими преміями та цінними подарунками.

Фото 02. 17.05.2013
На фото: під час урочистої церемонії нагородження переможців
Фото 03. 17.05.2013
Фото на згадку. Переможці конкурсу та члени журі
Фото 04. 17.05.2013
На фото: учасники конкурсу приклали максимум зусиль та показали свої найкращі здібності під час конкурсу
Фото 05. 17.05.2013
На фото: учень Роменського ВПУ Животенко Олександр разом з іншими учасниками конкурсу

Учня Роменського ВПУ Животенко Олександра було визнано кращим у номінації «Винахідник року», з цим ми його і вітаємо!

Фото 06. 17.05.2013
На фото: Олександр Животенко - кращий у номінації "Винахідник року", Павло Помаран - директор Роменського ВПУ, Ірина Гулак - заступник директора з НВР, Оксана Близнюк - викладач училища
Фото 07. 17.05.2013
На фото: директор училища завжди підтримує вихованців навчального закладу в різноманітних починаннях
Фото 08. 17.05.2013
На фото: під час виставки робіт на базі Конотопського вищого професійного училища
Фото 09. 17.05.2013
На фото: диплом переможця