Подати заяву для вступу

Нещодавно відвідав училище Ріпчанський Олександр

Нашому училищу більше 40 років. За цей період у нас отримали робітничу професію більше 10 тисяч випускників.

У кожного з них по-різному складається життєвий шлях: хтось здобуває найвищу професійну майстерність у рідному місті, дехто виїхав далеко за його межі і продовжує працювати за обраною професією, є й такі, що шукають і знаходять свій особливий життєвий шлях...

Нам дуже приємно, що випускники училища «не цураються рідного дому», а по можливості приходять до нас. Ось і нещодавно відвідав училище випускник 2007 року Ріпчанський Олександр, який навчався на будівельному відділенні. Далі Олександр творчо працював у Києві, а зараз навчається у Санкт-Петербурзі, будує далекоглядні плани на майбутнє. На декілька днів він приїхав в Ромни до батьків. Приємно, що наш випускник не забуває і про нас, завжди заходить в училище, розповідає про своє життя, дарує нам свій спів.

Саша зараз студент Петербурзького університету культури і мистецтва, навчається по професії естрадно-джазовий вокал, актор мюзиклів, викладач вокалу.

Із Олександром працює найкращий викладач з вокалу в Росії Тетяна Іванівна Ручинська, яка працювала з Томом Джонсом, Пласідо Домінго, Люнсератом Кобальє.

Він виступає на Міжнародних концертах, зараз готується до конкурсу Пласідо Домінго, де він особисто буде відбирати молоді таланти.

Незабаром Олександр полетить до Великобританії на конкурс талантів світу, готується до виступу на конкурсах в Барселоні та Мілані.

Він виступає на одній сцені разом з такими групами, як “ДДТ”, “Челсі”, “Земляне”, “Кабриолет”, учасник Всеросійських фестивалів та конкурсів.

Поет, композитор, написав понад 20 власних пісень, готується до випуску дисків, має фан-клуб та безліч шанувальниць.

Фото 1. Ріпчанський Олександр