Подати заяву для вступу

На лінійці – відзначено кращих

4 квітня на подвір’ї Роменського ВПУ пройшла загальноучилищна лінійка, на якій традиційно зібрався учнівський та педагогічний колективи.

Фото 01. 04.04.2013
На фото: учнівський та педагогічний колектив під час загальноучилищної лінійки
Фото 02. 04.04.2013
На фото: директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" наголосив на досягненнях училища

Заступник директора з ВР Ірина Гулак підвела підсумки проведених заходів за минулий тиждень та зупинилася на питаннях відвідування учнів уроків, дотримання правил поведінки в навчальному закладу тощо.

Старший майстер Надія Міщенко зосередила увагу присутніх на досягненнях учнів та педагогів Роменського ВПУ, які постійно беруть участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах, заходах тощо.

Фото 03. 04.04.2013
На фото: старший майстер училища поінформувала про конкурси та фестивалі, в яких брали участь учні та педагоги навчального закладу

Так, на лінійці привітали учасницю VIII Міжнародного фестивалю з кулінарного мистецтва та сервісу в Україні – ученицю групи КК-2 Кириченко Дар`ю, яка зайняла І місце у номінації «Вироби з тіста» та ІІІ місце у номінації «Традиційний хліб».

Фото 04. 04.04.2013
Фото 05. 04.04.2013
На фото: директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павло Помаран привітав ученицю групи КК-2 Кириченко Дар`ю - переможницю VIII Міжнародного фестивалю з кулінарного мистецтва та сервісу в Україні

Також подяку отримала майстер виробничого навчання ІІ категорії, відмінник освіти України Панченко Антоніна Іванівна, яка брала участь у обласному конкурсі «Педагог-новатор-2013».

Фото 06. 04.04.2013
На фото: директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павло Помаран привітав учасника обласного конкурсу "Педагог-новатор"