Подати заяву для вступу

«Любові пам`ять незабутня. Жінки в житті Т. Г. Шевченка»

Щорічно на початку весни проходять Шевченківські дні. Цього року українці відзначали 199-у річницю від дня народження Тараса Шевченка та 152-х роковини з дня його смерті. Традиційно, в ці дні звучить його поезія, пісні і кожен охочий може пізнати і осягнути «свого» Шевченка, який увійшов у кожен дім не лише «Кобзарем», а й своєю життєвою позицією Великого Українця.

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» також завжди вшановує пам`ять Великого Кобзаря, художника, поета і письменника Тараса Григоровича Шевченка.

У рамках Шевченківських днів для мешканців гуртожитку Роменського ВПУ у бібліотеці був проведений театралізований літературний вечір «Любові пам`ять незабутня. Жінки в житті Т. Г. Шевченка». Організувала захід бібліотекар навчального закладу М. М. Картава. Допомогла їй в цьому вихователь гуртожитку Н. О. Шевченко.

У ході заходу присутні згадали маловідомі сторінки життя митця Т. Шевченка. Театралізовані сценки, які підготували мешканці гуртожитку, торкнулися імен жінок, які в різний період полонили серце Великого Кобзаря, зобразили взаємне та нерозділене кохання, яке він проніс через все життя, що знайшло своє відображення у творчості талановитого поета і художника. Цього вечора Шевченко представ перед учнями як романтична й лірична натура, чуттєва та вразлива, яку не завжди виставляв на показ відомий митець.

Фото 1. 12.03.2013
Фото 2. 12.03.2013
Фото 3. 12.03.2013
Фото 4. 12.03.2013
Фото 5. 12.03.2013
На фото: у ході театралізованого літературного вечору «Любові пам`ять незабутня. Жінки в житті Т. Г. Шевченка».