Подати заяву для вступу

«Сучасні заклади освіти-2013»

28 лютого 2013 року в м. Києві у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» в рамках проведення міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти-2013» відбулася науково-практична конференція «Роль соціального партнерства у підготовці майбутніх кваліфікованих робітників».

На конференції обговорено стан та перспективи розвитку соціального партнерства у підготовці майбутніх кваліфікованих робітників.

Участь у конференції також взяла делегація від ДПТНЗ «Роменське ВПУ» у складі директора навчального закладу Павла Помарана, методиста училища Оксани Подоляки та економіста Тетяни Головко.

Фото 1. 01.03.2013
На фото: директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран та директор Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Валентина Радкевич.
Фото 2. 01.03.2013
На фото: заступник директора, начальник відділення змісту професійно-технічної освіти Iнституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, кандидат педагогічних наук Віктор Паржницький з директорами профтехучилищ
Фото 1. 03.03.2013
На фото: директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран та науковий співробітник лабораторії управління професійно-технічною освітою Інституту професійно-технічної освіти НАПН України, кандидат педагогічних наук Тетяна Чернова

Директор Роменського ВПУ Павло Помаран виступив із доповіддю на тему «Розвиток соціального партнерства – важлива умова підготовки конкурентоспроможних робітників», піднявши питання забезпечення функціонування конструктивної моделі соціального партнерства на ринку праці в сучасних умовах.

Фото 4. 03.03.2013
На фото: директор Роменського ВПУ Павло Помаран під час доповіді