Подати заяву для вступу

Захищати Вітчизну – справа мужніх

23 лютого – День захисника Вітчизни. У цей день ми з вдячністю згадуємо і вітаємо тих, хто захищав національні інтереси та безпеку нашої держави. У цей день традиційно вшановуємо усі покоління, які показали приклади вірності і героїзму, захищаючи Вітчизну. Це свято символізує любов і повагу українців до своїх захисників і визволителів, до тих, хто сьогодні стоїть на варті незалежності держави.

Напередодні цього свята у групах МШП-3 та СТ-3 відбулася виховна година «Захищати Вітчизну – справа мужніх».

Юнаки із захопленням слухали розповіді запрошених гостей: ветерана збройних сил, полковника Чулкова Анатолія Васильовича; учасників бойових дій в Афганістані: випускника училища - Самойленка Олександра Петровича та майстра виробничого навчання Литвиненка Віктора Набійовича.

Не залишили байдужими випускників відеофільми про гаряче пекло афганської війни та військову техніку сучасної армії.

Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою своїх джерел, але захистити себе земля не може. Тому, це святий обов’язок тих, хто на ній живе, користується всіма її благами і дарами.

Багато юнаків із груп МШП-3 та СТ-3 скоро одягнуть армійську форму і поповнять ряди військових службовців, щоб виконати почесний обов’язок – зберегти мир і спокій своєї Батьківщини. Тож, побажаємо їм спокою, миру та безпеки.

Вітаємо всіх із Днем захисника Вітчизни. Бажаємо здоров’я і довголіття, бадьорості духу та родинної злагоди, радості і добра.

І нехай усім чоловікам завжди буде кого захищати, але не буде від кого!

Класні керівники груп МШП-3 та СТ-3: Чередник В. І., Карпенко В. А.
Фото 1. 28.02.2013
Фото 2. 28.02.2013
Фото 3. 28.02.2013
Фото 4. 28.02.2013
Фото 5. 28.02.2013
Фото 6. 28.02.2013
Фото 7. 28.02.2013
На фото: у ході виховної години "Захищати Вітчизну - справа мужніх"