Подати заяву для вступу

Профорієнтаційна робота в училищі продовжується

Вибір професії, яка відповідає інтересам і нахилам особистості молодої людини – завдання складне. Воно не завжди під силу підлітку, тому треба постійно, цілеспрямовано допомагати формуванню інтересу і любові до певного виду професійної діяльності. Важливо, щоб учні добре орієнтувалися в світі професій, актуальних в місті, районі, регіоні. Для цього потрібно кваліфіковано інформування, поступове та цілеспрямоване ознайомлення зі світом професій за сучасними профорієнтаційними методиками.

Тож, з метою профорієнтації, сприяння професійному самовизначення молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користується попитом на ринку праці представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відвідали школи Срібнянського району.

Фото.
На фото: зустрічі зі школярами Срібнянського району

Заступник директора Роменського ВПУ Ірина Гулак, практичний психолог Надія Радчук та майстер виробничого навчання Володимир Вовк провели з учнями шкіл бесіду інформаційного характеру щодо особливостей навчання в училищі, напрямів підготовки (спеціальностей), порядку проведення вступної кампанії, ознайомили підлітків з матеріальною базою та детально розповіли про роботу закладу. При цьому, велика увага була приділена питанню проходження виробничої практики та перспектив майбутнього працевлаштування.

Фото.
На фото: про важливість питання професійного підходу до вибору професії сучасної молоді поговорили представники ДПТНЗ "Роменське ВПУ" з учнями шкіл Срібнянського району
Фото.
На фото: заступник директора з виховної роботи Ірина Гулак розповіла школярам про Роменське ВПУ та переваги навчання саме в цьому закладі

Учні шкіл Срібнянського району отримали багато цікавої та корисної інформації. Зустріч пройшла в дружній, теплій атмосфері в режимі діалогу, задавалося безліч запитань, що свідчить про те, що учні зацікавились інформацією.