Подати заяву для вступу

Тренінг для профорієнтаторів

На виконання наказу Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Про організацію проведення тренінгів профорієнтаційного спрямування» практичний психолог ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Н. Радчук розробила та провела тренінгові заняття з викладачами училища, які здійснюють профорієнтаційну роботу з учнями шкіл міста та району. Мета тренінгу – доповнити та розширити арсенал прийомів профорієнтаційної роботи зі школярами. Під час заняття психолог розповіла, як у цікавій формі розповісти учням про сучасний ринок праці, обговорити проблеми вибору професії, поглибити уявлення учнівської молоді про світ робітничих професій з урахуванням їх особливостей і кар’єрних перспектив.

Фото.
На фото: протягом двох днів в училищі проходили тренінгові заняття для профорієнтаторів
Фото.
На фото: заступник директора з виховної роботи Ірина Гулак проводить бесіду з профорієнтаторами навчального закладу

Під час тренінгу профорієнтатори вчилися проводити інтерактивні вправи: мозковий штурм «Праця – це...», групова вправа «День із життя» людини робітничої професії, формула успішного вибору професії «Хочу, можу треба», гра «Бінго».

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: всі захоплено брали участь в інтерактивних вправах

Всі учасники тренінгу визнали, що вибір майбутньої професії - завдання складне, і щоб випускники його виконали успішно, профорієнтатор має допомогти правильно оцінити інформацію, обрати активну життєву позицію і підтримати потенційних абітурієнтів у відстоюванні особистого вибору професійного майбутнього.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час тренінгових занять з викладачами училища, які здійснюють профорієнтаційну роботу з учнями шкіл міста та району