Подати заяву для вступу

Святкове богослужіння у Роменському ВПУ

Щороку 25 січня православна церква вшановує пам`ять святої мучениці Тетяни, яка була взірцем любові до Бога та стійкості у вірі. Також цей день вважається днем студента, адже Тетяна була покровителькою студентства.

З нагоди свята та річниці відкриття каплички Святої Великомучениці Тетяни у Роменському ВПУ відбулося святкове богослужіння, яке провів священник-настоятель Всіхсвятської церкви протоієрей Дімітрій Долгий. На богослужінні були присутні члени адміністрації, працівники та учні навчального закладу, представники Роменської міської та районної ради.

Фото.
Фото.
На фото: учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ, гості та запрошені під час святкового богослужіння
Фото.
На фото: провів богослужіння священник-настоятель Всіхсвятської церкви протоієрей Дімітрій Долгий, який часто проводить з учнями навчального закладу духовні бесіди та зустрічі

Отець Дімітрій поздоровив зібрання зі святом. У напутньому слові він наголосив на необхідності та важливості власним практичним релігійним досвідом стверджувати основи православної віри, закликав не забувати про справжні життєві цінності, уникати лихослів`я, наклепів та завжди пам`ятати, що словом можна як знищити так і врятувати, а зло, агресію, насилля слід долати з любов`ю та вірою в Бога.

Фото.
На фото: отець Дімітрій Долгий з настановами звернувся до учасників зібрання
Фото.
Фото на згадку. Святкове богослужіння з нагоди дня святої мучениці Тетяни та річниці відкриття каплички у Роменському ВПУ