Подати заяву для вступу

Роменське ВПУ приєдналося до відзначення Дня Соборності

Державне свято День Соборності України учні та педагогічний колектив ДПТНЗ «Роменське ВПУ» відзначили урочисто та патріотично. У бібліотеці навчального закладу була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила», яку могли відвідати всі бажаючі.

У навчальних групах були проведені тематичні виховні години національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності», «Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг». Учні переглядали відеоматеріали та обговорювали важливий момент історичного минулого - День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.

Фото.
На фото: у ході тематичних виховних годин

З нагоди Дня Соборності у м. Ромни відбувся урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятників державотворців та загиблим воїнам АТО. Делегація Роменського ВПУ також взяла участь у міських заходах з відзначення такої значимої історичної події.

Фото.
Фото.
На фото: у підніжжя Т.Г. Шевченка пройшов урочистий мітинг з нагоди свята
Фото.
Фото.
На фото: до пам`ятника лягли букети квітів
Фото.
На фото: директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павло Помаран та заступник директора Ірина Гулак з представника влади міста Ромни під час урочистого мітингу