Подати заяву для вступу

На часі – питання протидії булінгу

Нещодавно на базі Роменської ЗОШ № 4 відбувся навчально-методичний тренінг для практичних психологів, соціальних педагогів закладів освіти міста під назвою "Протидія булінгу в закладі освіти: системний підхід". Захід провела тренер національної тренерської мережі ГО "Ла Страда-Україна" Наталія Макаренко.

Фото.
На фото: спеціалісти психологічної служби міста Ромни під час навчально-методичного тренінгу

Участь у тренінгу взяли і представники ДПТНЗ «Роменське ВПУ»: практичний психолог Надія Радчук та соціальний педагог Анжеліка Окіпна.

Фото.
На фото: практичний психолог та соціальний педагог Роменського ВПУ активно взяли участь у заході

У ході заходу спеціалісти психологічної служби міста Ромни поповнили знання з теми булінг, опрацювали на практиці види, прояви та наслідки булінгу, ознайомилися з порадами, як ідентифікувати дитину, яка потрапила в ситуацію булінгу, як їй допомогти, куди звернутися.

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: питання булінгу є досить важливим в освітньому середовищі

Учасники тренінгу ознайомилися з нормативно-правовими актами з питань протидії булінгу та алгоритмом дій кожного учасника освітнього процесу у випадку виявлення ситуації булінгу в закладі.

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: як діяти при виявленню булінгу в навчальному закладі - про це тепер дуже добре знають спеціалісти психологічної служби міста, й училища зокрема

При цьому, спеціалісти психологічної служби міста були забезпечені методичною літературою, дидактичними матеріалами з даної теми від ГО "Ла Страда-Україна".