Подати заяву для вступу

На лінійці – важливі питання

19 лютого в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» після зимового затишшя відродилася чудова традиція проводити загальноучилищні лінійки на подвір’ї навчального закладу.

Цього вівторка лінійку провела заступник директора з навчально-методичної роботи Т. Я. Рукавичка.

Фото 1. 19.02.2013
На фото: заступник директора з навчально-методичної роботи поінформувала важливі питання життєдіяльності училища.

Так, було повідомлено, що цього ж дня розпочинається і ранкова зарядка для мешканців гуртожитку, за якою вони вже почали сумувати.

Поінформувала Тетяна Яківна і про порушників правил проживання в гуртожитку та злісних прогульників, які псують честь та імідж всього навчального закладу, та окремих груп зокрема.

Фото 2. 19.02.2013
На фото: порушники правил проживання в гуртожитку.

Приємною новиною є те, що сьогодні ученицю групи ОКБ-1 Міщенко Олександру в урочистій обстановці в місті Суми привітали за високі досягнення у спорті, в зв`язку з чим вона з січня отримує стипендію губернатора.

Крім того, за активну участь у розвитку матеріально-технічної бази училища грамоти та подяки отримали учні груп будівельників, які допомагали у будівництві каплички Святої Тетяни, яку офіційно було відкрито 25 січня.

Фото 3. 19.02.2013
Фото 4. 19.02.2013
Фото 5. 19.02.2013
На фото: за активну участь у розвитку матеріально-технічної бази училища грамоти та подяки отримали учні груп будівельників.