Подати заяву для вступу

З Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Шановні мешканці міста Ромни та Роменського району! Дорогі учнівський та педагогічний колективи Роменського ВПУ! Сердечно вітаю всіх Вас із Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Ось і промайнув ще один рік. Для когось він запам’ятався метушнею буденних справ та сімейних клопотів. А от для нашого навчального закладу 2019 рік був сповнений успіхів, яскравих моментів, незабутніх подій та реалізації задуманих планів й поставлених цілей. Багато чого вдалося досягти, та ще більше хочеться зробити в Новому 2020 році!

Вітаючи всіх з Новорічно-Різдвяними святами, хотілося б побажати, щоб всі негаразди, проблеми та гіркота нездійсненних сподівань залишилися в минулому. А рік, що настає, збагатив нас новим досвідом, цікавими планами, творчими успіхами та перемогами.

Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному любові та віри. Подаруємо найдорожче та найцінніше, що є в нашому житті: любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим рідним, колегам, друзям.

Нехай Різдвяна зірка принесе до ваших домівок мир, спокій і злагоду, здоров`я і добро, осяє радістю, надією та вірою в краще майбутнє.

Успіхів Вам у Новому 2020 році, удачі, щастя та благополуччя! Нехай збувається усе задумане!

Щиро ваш, Павло Помаран.

Фото.