Подати заяву для вступу

Новорічні конкурси

Останні дні 2019 року спливають у радісній метушні святкових приготувань до зустрічі Нового року. За традицією учні та працівники нашого навчального закладу створюють атмосферу улюблених зимових свят, організовуючи конкурси-виставки новорічних іграшок та новорічно-різдвяних композицій.

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: конкурси-виставки новорічних іграшок та новорічно-різдвяних композицій напередодні Нового року відбулися в навчальному закладі

Завдяки фантазії, винахідливості, старанню учнів, які представляли вишукані за оформленням, виготовлені з різноманітних матеріалів іграшки та ікебани, відвідувачі виставки на мить поринули у новорічну казку. Різдвяні віночки та ялинки, підсвічники, листівки, ялинкові прикраси та інші новорічні вироби вирізнялися красивим дизайном і оригінальним задумом. Назви композицій говорять самі за себе: «Солодка ялинка», «Сани Діда Мороза», «Різдвяний презент», «Новорічний візерунок» та ін.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: учні Роменського ВПУ представили найрізноманітніші композиції
Фото.
Фото.
На фото: членам журі було досить важко визначити переможця, адже новорічні композиції просто вражали

Конкурс завершився, переможців буде визначено пізніше, в результаті творці кращих робіт отримають подарунки від батьківського комітету училища. А от іграшки стануть прикрасами для новорічної ялинки навчального закладу.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: новорічні іграшки та композиції, які створили власними руками активні, креативні та неординарні учні ДПТНЗ "Роменське ВПУ"