Подати заяву для вступу

Психолого-педагогічний консиліум

26 листопада 2019 р. у кабінеті психологічної служби практичний психолог Надія Радчук та соціальний педагог Анжеліка Окіпна провели консиліум у форматі інтерактивного заняття для викладачів та майстрів виробничого навчання «Затишне кафе». Фасилітатором (ведучим) заходу виступила заступник директора з виховної роботи Ірина Гулак.

З метою узагальнити накопичений досвід з проблем адаптаційного періоду першокурсників та причин проявів дезадаптації, розширити знання щодо використання сучасних методів та прийомів пришвидшення соціалізації учнів в нових умовах навчання педагоги об`єдналися у групи і у невимушеній бесіді за чашкою чаю обговорили ті питання, які доводиться вирішувати щодня, працюючи з першокурсниками. Обмін думками відбувся за такими напрямками: обов`язки класного керівника (майстра в/н) в період адаптації учнів І курсу, необхідні умови для успішного пристосування учнів нового набору до життя в учнівському колективі ПТНЗ, формування життєво-необхідних компетентностей та навичок здорового способу життя у підлітковому віці.

Підсумки консиліуму були представлені у вигляді порад та створеної дорожньої мапи першокурсника, яка надалі використовуватиметься у практиці роботи з учнями.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: консиліум у форматі інтерактивного заняття для викладачів та майстрів виробничого навчання «Затишне кафе»