Подати заяву для вступу

Учениця ДПТНЗ «Роменське ВПУ» отримує губернаторську стипендію

ДПТНЗ «Роменське ВПУ» вже багато років підряд славиться високими досягненнями учнівського та педагогічного колективів, адже саме представники Роменського ВПУ постійно займають призові місця на конкурсах, олімпіадах, спортивних змаганнях різного рівня.

Так, з 2013 року учениця навчального закладу Міщенко Олександра за свої спортивні досягнення отримує губернаторську стипендію.

Міщенко Олександра навчається в ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з 1 вересня 2012 року за професією «оператор комп’ютерного набору, конторський службовець (бухгалтерія)».

Олександра - творча, енергійна, ініціативна особистість, є лідером у групі, бере активну участь у громадському та спортивному житті училища. Доброзичлива, толерантна людина, користується повагою серед педпрацівників, є авторитетом серед учнів навчального закладу.

Міщенко Олександра є неодноразовою учасницею та призеркою змагань з важкої атлетики на місцевому, обласному та всеукраїнському рівнях. Зокрема, у жовтні 2009 року Олександра зайняла ІІ місце на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 15 років, що проходив у м. Кременчук, у травні 2011 року - І місце у чемпіонаті України з важкої атлетики серед дівчат до 15 років, що проходив у м. Славутич, Київської області та у листопаді 2012 року зайняла І місце на чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком до 13 та 15 років, який проходив у м. Славутич, Київської області, за що була нагороджена медалями, дипломами Державної служби молоді та спорту України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

За свої спортивні досягнення Міщенко Олександра була рекомендована педагогічною радою Роменського ВПУ до призначення стипендії голови обласної державної адміністрації, яку й почала отримувати з 2013 року.

Фото 1. 01.02.2013
На фото: Міщенко Олександра з грамотою за свої спортивні досягнення.
Фото 2. 01.02.2013
Фото 3. 01.02.2013
На фото: Міщенко Олександра у ході різноманітних спортивних змаганнях.