Подати заяву для вступу

Відвідування Центру військово-патріотичного виховання

У рамках співробітництва ДПТНЗ «Роменське ВПУ» з відділом освіти виконавчого комітету Роменської міської ради та відділом освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації розроблено графік використання Центру військово-патріотичного виховання закладами загальної освіти, згідно якого протягом листопада 2019 року Роменське вище професійне училище відвідали учні та вчителі семи шкіл м. Ромни та понад двадцяти шкіл Роменського району.

Для гостей були проведені ознайомчі екскурсії територією навчального закладу, тематичні виховні години та практичні тренінги з використання різних видів зброї та надання першої домедичної допомоги на базі активно функціонуючого Центру військово-патріотичного виховання.

З початку навчального року Центр відвідали понад 600 школярів. Для них проводяться тренувальні стрільби, змагання на влучність, ігри та змагання на смузі перешкод тощо.

З метою профорієнтаційної роботи відвідувачі училища знайомляться із організацією навчального процесу та виховної роботи закладу, здійснюють огляд матеріально-технічної бази кабінетів і майстерень, отримують корисну інформації про тенденції та перспективи професійної освіти регіону.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: відвідування Центру військово-патріотичного виховання учнями та вчителями шкіл м. Ромни та Роменського району