Подати заяву для вступу

Виховний захід на базі Центру військово-патріотичного виховання

16 листопада на базі Центру військово-патріотичного виховання ДПТНЗ «Роменське вище професійне училище» за участі Глухівського військово-патріотичного клубу «Мужність» відбувся захід «Школа мужності». Того дня до училища завітала делегація міських, селищних та сільських голів з Івано-Франківщини, Вінничини, Чернігівщини, Луганщини, Київщини, Полтавщини та Сумщини, яка, за підтримки Асоціації міст України, 16-17 листопада відвідала Ромни з метою обміну досвідом між територіальними громадами міст України. Гостей і всіх присутніх вітали міський голова м. Ромни Сергій Салатун, директор Роменського ВПУ Павло Помаран та мер м. Гнівань Вінницької область Володимир Кулешов.

Фото.
Фото.
На фото: відкриття заходу «Школа мужності»

Планом заходу військово-патріотичного спрямування передбачалося проведення теоретичних занять для молоді допризовного віку та виконання практичних завдань. Гості з м. Глухів презентували відеокурс «Школа мужності», ознайомили із особливостями навчання тактичної медицини за загальним протоколом надання першої медичної допомоги на полі бою (ТССС), розповіли про діяльність спецпідрозділу МВС «Схід» та полку «Азов», їх військові дії в зоні ООС, успішні бойові операції, тактику під час штурму бліндажів та роботу груп в окопах під керівництвом інструкторів.

Фото.
Фото.
Фото.
На фото: теоретичні заняття для молоді допризовного віку

На військовому плацу тренери показали повне спорядження військовослужбовця, сучасної армії, продемонстрували елементи рукопашного протистояння під час проведення бойової операції із застосуванням холодної та вогнепальної зброї, процедуру евакуації пораненого бійця. Всі бажаючі мали нагоду повправлятися у стрільбі з автомата та короткоствольної зброї, навчитися взаємодіяти у бойових двійках, застосувати знання з тактичної медицини.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: практичне заняття для учнів училища

Гармонійним завершенням заходу стала тактична гра «Лазертаг», після якої відбулося вручення грамот переможцям і частування учасників гарячим польовим кулішем.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: тактична гра «Лазертаг»
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: нагородження переможців
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: частування учасників гарячим польовим кулішем
Фото.
На фото: фото на згадку