Подати заяву для вступу

Духовність та знання – майбутнє підростаючого покоління

25 січня 2013 року запам`ятається для учнівського та педагогічного колективів ДПТНЗ «Роменське ВПУ» як надзвичайне свято, насичене безліччю цікавих заходів та подій.

Так, саме цього дня, з метою виховання у підростаючого покоління духовних цінностей та християнської моралі, відбулося офіційне відкриття каплички Святої Великомучениці Тетяни. Символічним є те, що відкриття відбулося в День Тетяни, яка і є покровительницею студентів.


Фото 2. 28.01.2013


На фото: почесні гості у ході офіційного відкриття каплички.


Фото 4. 28.01.2013


На фото: директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павло Помаран та перший заступник начальника управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Ігор Козолуп.

На свято завітали почесні гості: перший заступник начальника управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Ігор Козолуп та представники управління освіти і науки облдержадміністрації, директори професійно-технічних навчальних закладів Сумської області, очільник міста Ромни Микола Калашник, депутати Сумської обласної та Роменської міської ради, соціальні партнери, ветерани праці.


Фото 3. 28.01.2013


Фото 5. 28.01.2013


На фото: учнівський та педагогічний колективи у ході свята.

Освічення каплички провів отець Димитрій, який також звернувся до всіх присутніх зі словом про життя і мученицьку смерть Святої Тетяни.


Фото 1. 28.01.2013


На фото: почесні гості під час освячення каплички.


Фото 6. 28.01.2013


На фото: отець Димитрій провів обряд освячення.


Фото 7. 28.01.2013


На фото: зі словом про життя і мученицьку смерть Святої Тетяни виступив отець Димитрій.

Привітали присутніх з цією знаменною подією перший заступник начальника управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Ігор Козолуп та Роменський міський голова Микола Калашник.


Фото 8. 28.01.2013


На фото: зі словами привітання звернувся до присутніх перший заступник начальника управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Ігор Козолуп.


Фото 9. 28.01.2013


На фото: привітав присутніх і міський голова Микола Калашник.

Директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран наголосив, що відкриття святого храму на території навчального закладу буде сприяти вихованню й розвитку духовної й естетичної культури підростаючого покоління, що є надзвичайно важливим фактором соціалізації підлітків в останні роки.


Фото 10. 28.01.2013


На фото: директор ДПТНЗ "Роменське ВПУ" Павло Помаран наголосив на важливості такого кроку в житті підростаючого покоління.

За сумлінну працю, активну участь у розвитку матеріально-технічної бази училища, вагомий особистий внесок у справу навчання, виховання у підростаючого покоління духовних цінностей та християнської моралі були вручені грамоти та подяки працівникам навчального закладу, які брали участь у будівництві каплички. За активну участь у розвитку матеріально-технічної бази училища грамоти та подяки отримали учні Роменського ВПУ.


Фото 11. 28.01.2013


На фото: в оточенні Тетян.


Фото 12. 28.01.2013


На фото: Тетяни - працівники та учні училища.

Продовжилося свято відкриттям кабінету інформаційно-комунікаційного устаткування, який оснащений всім необхідним устаткуванням. Символічну червону стрічку перерізали перший заступник начальника управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Ігор Козолуп та директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран. Ігор Козолуп висловив впевненість в тому, що саме у Роменського ВПУ, в якому налічується вже 4 комп`ютерних кабінети, які оснащені всією новітньою комп`ютерною технікою, є всі шанси відкрити інформаційний центр – єдиний в Сумській області.


Фото 13. 28.01.2013


На фото: Символічну червону стрічку перерізали перший заступник начальника управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Ігор Козолуп та директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран.


Фото 14. 28.01.2013


На фото: у ході офіційного відкриття кабінету.

Свій перший урок в новому кабінеті провели учні професії «Монтажник інформаційно-комунікаційних технологій», що була відкрита на базі ВПУ з 1 вересня 2013 року. Гості та запрошені поспілкувалися з учнями та оглянули й інші комп`ютерні класи.


Фото 15. 28.01.2013


Фото 16. 28.01.2013


Фото 17. 28.01.2013


На фото: учні професії «Монтажник інформаційно-комунікаційних технологій» під час першого уроку в новому кабінеті.

Святкова програма продовжилася знайомством з маркетинговою службою Роменського ВПУ. Про специфіку роботи служби, пріоритетні завдання та цілі на майбутнє розповіла запрошеним економіст Тетяна Головко.


Фото 18. 28.01.2013


На фото: гості та запрошені ознайомилися з маркетинговою службою Роменського ВПУ.

Завершуючим акордом свята стало представлення гостям та запрошеним нещодавно відкритого психологічного кабінету. Практичний психолог Надія Радчук та соціальний педагог Тетяна Прокопенко ознайомили присутніх зі специфікою роботи психологічної служби Роменського ВПУ й наголосили, що зважаючи на постійне навчальне навантаження учнів, тиск на їх підсвідомість комп`ютерних ігор та мереж, заняття в психологічного кабінеті є надзвичайно важливими та корисними. Так, в кабінеті проводяться психологічні тренінги, тести з учнями навчального закладу. Велика увага приділяється роботі з сиротами, мешканцями гуртожитку та учнівським самоврядуванням.


Фото 19. 28.01.2013


На фото: в кабінеті психологічної служби.


Фото 20. 28.01.2013


Фото на згадку.