Подати заяву для вступу

Засідання Всеукраїнського «круглого столу» на тему: «Сучасні навчально-практичні центри – реальні кроки державно-приватного партнерства у професійній освіті»

10 жовтня у м. Суми при обласному Департаменті освіти і науки відбулося засідання Всеукраїнського «круглого столу» на тему: «Сучасні навчально-практичні центри – реальні кроки державно-приватного партнерства у професійній освіті», де обговорювалися перспективи підготовки кваліфікованих робітників для сучасного динамічного ринку праці в процесі постійної взаємодії системи освіти із зацікавленими соціальними партнерами. На засіданні були присутні директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Помаран П.І. та майстер виробничого навчання Богомол С.О.

Презентуючи навчально-практичний центр з професії «Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування», який функціонує на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ», Богомол С.О. провів майстер-клас зі спаювання пластикових труб апаратом «Маєр» та нарізання різьби клупом.

На виставці сучасного виробничого обладнання наш навчальний заклад представив діючий стенд опалювальної системи.

Фото
Фото
На фото: засідання Всеукраїнського «круглого столу» на тему: «Сучасні навчально-практичні центри – реальні кроки державно-приватного партнерства у професійній освіті»