Подати заяву для вступу

Святкування дня учителя

Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею відкривають дорогу у світ науки і професії своїм учням. Свято вчителів є особливим і у нашому навчальному закладі.

Ранок 4 жовтня розпочався із поздоровлення педпрацівників: у фойє звучала чудова музика, представники учнівського самоврядування вручали подарунки викладачам та майстрам виробничого навчання.

Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
На фото: представники учнівського самоврядування вручають подарунки викладачам та майстрам виробничого навчання

Приємним акордом цього дня стала концертна програма, підготовлена учнями. Привітання з нагоди професійного свята прозвучали зі сцени від директора училища Павла Помарана. Він відмітив вагомий внесок педагогів Роменського ВПУ у розвиток професійної освіти регіону та вручив грамоти обласного управління освіти, подяки від навчального закладу кращим працівникам та ветеранам праці.

Фото
На фото: привітання з нагоди професійного свята від директора училища Павла Помарана
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
На фото: вручення грамот обласного управління освіти, подяк від навчального закладу кращим працівникам та ветеранам праці

Слова вдячності та підтримки отримали всі присутні від почесного гостя училища - міського голови Сергія Салатуна.

Фото
Фото
На фото: слова вдячності та підтримки від міського голови Сергія Салатуна

Урочисті вірші, дотепні жарти та гуморески, сучасні пісні у виконанні талановитих юнаків і дівчат створили теплу святкову атмосферу цього дня.

Фото
Фото
На фото: талановиті юнаки і дівчата створили теплу святкову атмосферу цього дня

Тож нехай збудуться побажання, які отримали освітяни від своїх учнів та їх батьків, колег та однодумців, друзів і рідних.