Подати заяву для вступу

З Днем працівника освіти!

Шановні колеги-освітяни!
Шановний педагогічний колектив та ветерани праці ДПТНЗ «Роменське ВПУ»!
Від щирого серця вітаю Вас зі святом – Днем працівника освіти!

Бути вчителем – благородна і відповідальна місія, тому в цю професію йдуть найкращі. Адже тільки люди з особливим талантом зможуть донести до молодих умів найважливіше, мають досить мужності і сміливості взяти на себе відповідальність за виховання нового покоління українців.

У педагогів училища - особливі завдання. У стінах нашого навчального закладу починається професійне становлення робітничої молоді. Кожного дня на заняттях і в особистому спілкуванні ми допомагаємо учням не тільки освоїти професійні навички, а й вчимо самостійно мислити, приймати правильні рішення, пишатися своїм вибором. Від рівня ваших знань, особистісних якостей, самовіддачі залежить, якими увійдуть діти в доросле життя.

Особливо хочеться подякувати ветеранам училища, які своєю самовідданою працею показують нам приклад вірності собі і своїй справі. Дуже цінно, що багато хто з них продовжують передавати свій досвід і знання учнівській молоді.

Дорогі колеги! Бажаю вам бадьорості духу, задоволення від роботи, допитливих, цілеспрямованих учнів, ентузіазму для постійного самовдосконалення, змістовного захоплюючого дозвілля. Зичу вам щастя, сімейного благополуччя, миру і злагоди в суспільстві, щоб збувалися ваші заповітні бажання.

З повагою, директор ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Павло Помаран
Фото