Подати заяву для вступу

Зустріч з інспектором ювенальної превенції

Днями у гуртожитку нашого навчального закладу відбулася зустріч учнів зі старшим інспектором ювенальної превенції Роменського відділу поліції ГУНП в Сумській області Дмитром Ситником.

Представник поліції провів профілактичну бесіду з присутніми підлітками про про особливості юридичної відповідальності неповнолітніх за здійснення адміністративних та кримінальних правопорушень, зокрема крадіжок, булінгу, вживання спиртних напоїв та паління в громадських місцях. Інспектор відповідав на запитання, які найчастіше цікавлять учнівську молодь. Особливу увагу Ситник Д. звернув на недопущення пропусків занять без поважних причин і попередив, що за відсутність на уроках 10 і більше днів за семестр нормами діючого законодавства передбачене покарання для батьків учня у вигляді штрафу у розмірі 1300 грн.

Організація таких бесід і зустрічей учнів з правоохоронцями є традиційною формою превентивної роботи в училищі, вона дозволяє учням реальніше і глибше зрозуміти всю небезпечність негативних наслідків протиправної поведінки і не допускати її в майбутньому.

Фото
Фото
На фото: зустріч учнів зі старшим інспектором ювенальної превенції Роменського відділу поліції ГУНП в Сумській області Дмитром Ситником