Подати заяву для вступу

Святкування Дня міста в Ромнах

І знову вересень, коли славетне місто Ромни відзначає своє день народження. Цього року 15.09. роменці святкували річницю Дня міста і як завжди активно і завзято долучився до гулянь педагогічний та учнівський колективи Роменського ВПУ.

Так, із самого ранку на площі міста розмістилася виставка навчального закладу, яка манила до себе веселими піснями, смачними наїдками та щирими обіймами дружнього колективу училища.

Було організовано виставку продукції, виготовленої учнями та майстрами під час уроків виробничого навчання, демонструвалися вироби декоративно-ужиткового мистецтва, які створили вихованці різноманітних гуртків навчального закладу. І чого тут тільки не було ще: корзини з осінніми дарами природи та усілякими наїдками, вишиті рушники, старовинні речі, осінні композиції з овочів, фруктів, зелені, квітів. Умілі на всі руки кухарі демонстрували майстер-клас.

Радісні та завжди усміхнені дівчата-продавці запрошували жителів та гостей міста придбати товари народного вжитку. Свої таланти та музичні надбання продемонстрували учні вокального та драматичного гуртка навчального закладу. Подарунки на будь-який смак отримав кожен учасник безпрограшної лотереї.

На гостину до училищної родини завітали почесні гості, серед яких - народний депутат Верховної Ради Максим Гузенко.

Святкування пройшли емоційно та грандіозно, принісши всім лише задоволення та море позитивних емоцій.

Фото
Фото
Фото
Фото
Фото
На фото: виставка продукції, виготовленої учнями та майстрами під час уроків виробничого навчання, демонстрування виробів декоративно-ужиткового мистецтва, які створили вихованці різноманітних гуртків навчального закладу під час Іллінського ярмарку
Фото
Фото
На фото: подарунки отримали всі учасники безпрограшної лотереї
Фото
На фото: під час майстер-класу
Фото
На фото: дівчата-продавці запрошують жителів та гостей міста придбати товари народного вжитку
Фото
Фото
Фото
На фото:почесні гості під час огляду виставки Роменського ВПУ
Фото
На фото: участь гостей у безпрограшній лотереї