Подати заяву для вступу

76-річниця з дня визволення м. Ромни від фашистських загарбників

Уже сімдесят шість років відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім`ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни. Безжальне колесо Другої світової війни прокотилося українською землею, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв.

Справжній масштаб цих великих втрат неможливо оцінити. Та навіть всевладний час не в змозі стерти із нашої пам`яті згадку про ті страшні і величні події. Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії. Пам`ятаємо і воєнні дії на території нашої малої батьківщини, рідної нам Роменщини. І зараз, у ці вересневі дні, згадуємо події, які передували її звільненню від ярма окупації.

Сьогодні, 16 вересня 2019 року, вже традиційно на подвір`ї Роменського ВПУ зібралися учнівський та педагогічний колективи училища та представники Роменської міської ради аби згадати тих, хто віддав своє життя в роки Другої світової війни за мирне та щасливе майбутнє підростаючого покоління.

Присутні схилили голови у хвилині мовчання перед тими, хто боронив наше місто від ворога у роки Другої світової війни, хвилиною мовчання вшанували пам`ять співвітчизників, полеглих у боротьбі за честь і свободу України, усіх невинних жертв, чиє життя обірвала війна та поклали квіти до пам`ятника жертвам фашизму, що знаходиться на території Роменського ВПУ.

Фото
На фото: учні та викладачі зібралися на подвір`ї училища з нагоди відзначення 76-ї річниці визволення міста Ромни від фашистських загарбників
Фото
Фото
На фото: покладання квітів до пам`ятника жертвам фашизму