Подати заяву для вступу

Премію імені А.С. Макаренка вручили викладачу Роменського ВПУ

«Головні досягнення вчителя - успіхи його учнів» - незмінне педагогічне кредо викладача української мови та літератури ДПТНЗ «Роменське ВПУ» Світлани Миколаївни Яцменко. Тому з року в рік учні нашого навчального закладу стають переможцями обласного та республіканського конкурсів знавців української мови ім. П.Яцика (Коновал Анастасія, І місце, 2019р.) та мовно-літературного конкурсу ім. Т.Шевченка (Некроєнко Анна, І місце, 2017р.), займають призові місця на різних етапах предметних олімпіад з рідної мови та літератури. Здобутки викладача неодноразово відзначені грамотами обласного управління освіти (2016р.) та Міністерства освіти і науки України (2017р.).

Цьогоріч під час серпневої конференції педагогічних працівників Сумщини «Від мети НУШ до формування змісту освіти», яка відбулася 28 серпня, С.М.Яцменко отримала обласну премію ім. А.С.Макаренка. Це висока нагорода за багаторічну освітянську працю, фахову майстерність, патріотизм і величезну особисту відповідальність за майбутнє української молоді, суспільства і держави.

Щиро вітаємо Світлану Миколаївну з черговим досягненням. Зичимо їй нових звершень, невичерпного ентузіазму та успішного творчого пошуку у подальшій педагогічній діяльності.

Фото
На фото: викладач української мови та літератури ДПТНЗ «Роменське ВПУ» С.М. Яцменко отримала обласну премію ім. А.С.Макаренка під час серпневої конференції педагогічних працівників Сумщини «Від мети НУШ до формування змісту освіти»