Подати заяву для вступу

Вернісаж випускників Роменського вищого професійного училища 2019 року!

Сьогодні, 27 червня, у м. Ромни відбулося справжнє свято молодості й краси. Адже саме сьогодні у ДПТНЗ «Роменське ВПУ» – випускний вечір. У гостинному залі Роменського ВПУ, наповненому урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями, розпочалася визначна подія в житті кожного випускника. 139 впевнених у собі, розумних і креативних учнів отримали дипломом кваліфікованого робітника чи молодшого спеціаліста.

Приміщення актової зали було вщент заповнене глядачами: почесними гостями, працівниками навчального закладу на чолі з адміністрацією, а також випускниками з їх батьками, рідними та друзями. Як завжди, головною прикрасою урочистого заходу стало елегантне вбрання його «винуватців». Випускники. Їх не впізнати в чарівних сукнях та елегантних костюмах. Радість, гордість і одночасно сум від того, що їх діти вже виросли, що їм належить іти у світ широкий від батьківських порогів, – на обличчях та в очах батьків випускників.

Фото 1. 29.06.2019
На фото: у гостинному залі Роменського ВПУ розпочалася визначна подія в житті кожного випускника

Директор училища Помаран П. І. від щирого серця подякував батькам випускників за підтримку і розуміння, за добро і натхнення, за небайдужість. Побажав щасливої життєвої дороги, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, здійснення мрій і життєвих планів.

Привітати вже колишніх учнів на урочистості завітав і міський голова Салатун С. А., який побажав щасливої долі та мирного неба. Звертаючись до випускників, очільник міста відмітив: «Дуже хочу, щоб кожен з вас реалізувався у своїй професійній діяльності. А знання, які ви отримали в училищі, стали надійним фундаментом у здобутті вищої освіти та створенні матеріального благополуччя для своєї родини. І головне — будьте людьми: порядними, надійними, добрими».

Фото 2. 29.06.2019
Фото 3. 29.06.2019
Фото 5. 29.06.2019
На фото: із вітальним словом до присутніх звернулися директор училища Помаран П. І., міський голова Салатун С. А. та голова Роменської райдержадміністрації Білоха В.О.

Схвильовано, з материнським благословенням, любов`ю, теплом і ласкою зі сцени, до своїх дітей, випускників, звернулась Ведмідь Юлія Василівна, мама Ведмідя Данила, учня гр. МШП-3, яка побажала від імені всіх батьків випускникам «…добра, щоб квітувало, щоб обминала життєва гроза, щоб цвіла калина й щастя було на довгі літа».

Фото 3. 29.06.2019
На фото: материнське благословення випускникам від Ведмідь Ю.В., мами Ведмідя Данила, учня гр. МШП-3

Зворушливі й щирі слова вітання прозвучали від класного керівника групи КК- 4 Тамари Іванівни Коваленко-Литвин

Фото 6. 29.06.2019
На фото: вітання від класного керівника групи КК- 4 Тамари Іванівни Коваленко-Литвин

Не забули учні й віддати належну шану своїм викладачам та майстрам, котрі навчали їх, творили із кожного особистість, а сьогодні відправляли у самостійне плавання. З посмішкою на обличчі та сльозами на очах учні училища Шебедя Антон і Демідова Діана подякували своїм батькам і вчителям за всі здобутки і досягнення. Маємо надію, що вони не забудуть їх ніколи, а всі мрії і сподівання випускників здійсняться.

Фото 7. 29.06.2019
На фото: слова вдячності батькам та педагогічному колективу училища від учнів училища Шебеді Антона і Демідової Діани

Настоятель Всіхсвятського храму Димитрій Долгий благословив випускників, побажав їм Божої милості і Покрову Божої Матері.

Фото 8. 29.06.2019
На фото: благословення від настоятеля Всіхсвятського храму Димитрія Долгого

Під звуки урочистих фанфар та гучні оплески присутніх, випускникам були вручені дипломи кваліфікованих робітників, дипломи молодшого спеціаліста, грамоти за активну участь у громадському житті училища та спортивні досягнення, подяки батькам за виховання достойних синів та дочок.

Випускникам та всім присутнім у залі роздавали коровай, а зі сцени продовжували лунати щирі побажання: уникати лихої злої долі, побільше сміху і радості, вірних друзів, щоб життя було тільки на білій світлій смузі, віри, надії, щастя, добра та любові.

На обличчях вже колишніх учнів були і радість і смуток. Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, веселе, але водночас і сумне. Доводиться прощатися з рідним навчальним закладом, такими затишними, рідними кабінетами та майстернями, коридорами, дорогими наставниками, які впродовж багатьох років готували учнів до самостійного життя, друзями, з якими пережили неймовірну кількість приємних моментів, а це дуже важко.

Фото. 29.06.2019
Фото. 29.06.2019
Фото. 29.06.2019
Фото. 29.06.2019
Фото. 29.06.2019
Фото. 29.06.2019
Фото. 29.06.2019
На фото: під час вручення дипломів кваліфікованих робітників, дипломів молодших спеціалістів, грамот за активну участь у громадському житті училища та спортивні досягнення, подяк батькам за виховання достойних синів та дочок

На завершення свята за новою традицією випускники вийшли на подвір`я навчального закладу, щоб випустити в небо голубів, як символ миру та провести святковий флеш-моб.

Фото 16. 29.06.2019
На фото: випускники випустили в небо голубів, як символ миру та провели святковий флеш-моб

Будьте щасливі - випускники 2019!

Успіхів у житті, творчої наснаги та підтримки близьких та родичів.

Нехай знання отримані в училищі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть досягти омріяних вершин у майбутній професійній діяльності. Божого Вам благословення, щедрої долі, вірних друзів, наснаги, оптимізму та невичерпної енергії!

Нехай щастить! У добру путь!