Подати заяву для вступу

Екскурсії для учнів шкіл міста і району

Із 30.05 по 13.06 2019 року учні Роменських СЗОШ №1 , №2, №4, №5, №10, №11 та із сіл Бобрик, Пустовійтівка, Овлаші, Миколаївка, Перехрестівка й Голінка в рамках проведення шкільних майданчиків відвідали ДПТНЗ «Роменське ВПУ». Дітлахів було багато, всі вони веселі й життєрадісні та з великою цікавістю оглядали все навколо.

Захоплено учні слухали розповіді про історію та розвиток училища, побували в музеях навчального закладу, відвідали й капличку ім. Св. Тетяни, що знаходиться на території училища. Не оминули школярі й майстерні та лабораторії училища, де їм розповіли, як проходять уроки теоретичного та виробничого навчання. Та найбільше захоплення в учнів викликало відвідування пневматичного тиру в Центрі військово-патріотичного виховання Роменського ВПУ. Дітлахи ознайомилася із методикою розбирання і складання автомата Калашникова, виконали учбові вправи зі стрільби з пістолета в лазерному тиру.

На згадку про змістовно та цікаво проведений час, малеча сфотографувалися біля фотозони та фонтану, містка, писанки, підкови та лелек, що прикрашають подвір`я ДПТНЗ «Роменське ВПУ».

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: екскурсії для учнів шкіл міста і району