Подати заяву для вступу

Вітаємо з перемогою

11-12 червня 2019 року на базі ДПТНЗ «Роменське ВПУ» проходив заключний етап огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предмета «Фізика» в закладах професійної (професійно-технічної) освіти. Конкурс – це завжди хвилююча й відповідальна подія, це поширення педагогічного досвіду, процес визначення найкращих претендентів на перемогу, які завітали із 19 начальних закладів різних куточків Сумщини.

Під час відкриття заходу у святково піднесеній атмосфері конкурсанти почули щирі привітання, побажання успіхів та перемоги. У вітальному слові голови районної державної адміністрації Валерія Білохи пролунали слова підтримки та впевненості та задоволення від зустрічі. Перемоги, мудрості, приємного спілкування побажав директор Роменського ВПУ Павло Помаран, який вказав, що для досягнення своєї мети, необхідно трудитися й долати всі перешкоди, бо як говорить народне прислів`я: «Освіта – скарб, а праця – ключ до нього».

Конкурс на краще комплексно-методичне забезпечення предмета «Фізика» – це конкурс, який передбачає вибір кращого педагога-професіонала, який вміє організовувати роботу з учнями, давати міцні знання, пробуджувати в учнів інтерес до навчання, майбутньої професії, приваблювати їх позитивним, толерантним спілкуванням.

Ні для кого не секрет, що закон всесвітнього тяжіння був відкритий Ньютоном, який за легендою гуляв у вечірньому саду та роздумував над проблемами фізики. Яблуко, яке впало, надихнуло Ньютона на відкриття закону й почало носити назву Яблуко Ньютона. Враховуючи, що конкурсанти-викладачі фізики, жеребкування відбулося на імпровізованому «Ньютонівському дереві».

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: під час церемонії відкриття заключного етапу огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предмета «Фізика» в закладах професійної (професійно-технічної) освіти

На свято завітало поважне журі з метою оцінювання конкурсантів за встановленими критеріями. Голова журі: Комар Наталія Дем`янівна - методист Машинобудівного коледжу Сумського державного університету. Члени журі: Баранік Ніна Олексіївна - учитель фізики Роменської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Роменської міської ради Сумської області; Литвиненко Олена Вікторівна - учитель фізики Роменської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 імені академіка А.Ф. Йоффе Роменської міської ради Сумської області.

Після веселих пісень, танців, щирих слів, з якими звернулися до присутніх гостинні Роменці, настала плідна робота конкурсантів, яка включала в себе кілька видів завдань:

- самопрезентація учасників конкурсу;

- презентація досвіду роботи в номінаціях: «Інформаційні технології в роботі викладача», «Авторська методична розробка», «Сучасний урок фізики», «Інтерактивні технології в позаурочній роботі»;

- творча робота з практичним змістом;

- відеопрезентація фрагментів уроку. Самоаналіз фрагментів уроку.

Фото.
Фото.
На фото: самопрезентація учасників конкурсу
Фото.
Фото.
На фото: презентація досвіду роботи в номінаціях: «Інформаційні технології в роботі викладача», «Авторська методична розробка», «Сучасний урок фізики», «Інтерактивні технології в позаурочній роботі»
Фото.
На фото: творча робота з практичним змістом
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: відеопрезентація фрагментів уроку. Самоаналіз фрагментів уроку

По закінченню третього етапу огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предмета «Фізика» в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області компетентне журі одноголосно визначило переможцем конкурсу викладача фізики ДПТНЗ «Роменське вищого професійного училища» Солоненко Світлану Володимирівну.

Також призерами у номінаціях стали:

- «Інформаційні технології» - Харьков В`ячеслав Михайлович, викладач ДНЗ «Сумське ВПУ будівництва та автотранспорту»;

- «Авторська методична розробка» - Солоненко Світлана Володимирівна, викладач ДПТНЗ «Роменське ВПУ»;

- «Сучасний урок фізики» - Кравченко Тетяна Володимирівна, викладач ДНЗ «Білопільське ВПУ»;

- «Інтерактивні технології в позаурочній роботі» - Жигуліна Валентина Іванівна, викладач ДНЗ «Сумське міжрегіональне ВПУ».

Директор Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Сумській області Наталія Самойленко вручила Грамоти переможцям та Подяку директору Роменського ВПУ Павлу Помарану за організацію та проведення конкурсу, під час якого викладачі продемонстрували високий професіоналізм, творчість та креативність. Зустріч колег стала радісним і красивим святом, яке об`єднало друзів та однодумців.

Вітаємо Світлану Володимирівну з перемогою, бажаємо щасливої долі, сонячних світанків та подальших творчих звершень.

Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
Фото.
На фото: нагородження переможців третього етапу огляду-конкурсу на краще комплексно-методичне забезпечення предмета «Фізика» в закладах професійної (професійно-технічної) освіти області