Подати заяву для вступу

Семінар-практикум для заступників директора з навчально-виробничої роботи

Відповідно до плану роботи Навчально-методичного центру ПТО у Сумській області 06 червня на базі сумського вищого професійного училища будівництва та автотранспорту проведено семінар-практикум для заступників директора з НВР за темою: «Організація роботи навчально-практичних центрів щодо підвищення професійної компетентності педагогічних працівників».

У роботі семінару-практикуму брали участь директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова, директор Навчально-методичного центру ПТО у Сумській області Наталія Самойленко, тимчасово виконуючий обов`язки начальника відділу професійної, вищої освіти та наукової роботи Надія Кощій, заступник директора з методичної роботи Скиба В.М.,методисти Ященкова Є.І., Лубинець В.О., Киричок А.С.,представники Сумського обласного центру зайнятості, роботодавці,. заступники директораз НВР закладів професійної (професійно-технічної) освіти області.

Про роботу навчально-практичного центру з підготовки монтажників санітарно-технічних систем і устаткування звітувала заступник директора з НВР Міщенко Н.Г., якапроаналізувала діяльність центру з початку його функціонування, надала інформацію про надання освітніх та виробничих послуг, які надаються центром. Ознайомила з результатами проведення заходів професійного спрямування, роботи центру з соціальними партнерами в рамках роботи проекту «Публічно-приватне партнерство для поліпшення сантехнічної освіти в Україні».

Майстри виробничого навчання Богомол С.О., Вовк В.М. продемонстрували майстер-класи на сучасному сантехнічному обладнанні: стиковому зварювальному апараті зі з`єднання ПВХ труб, паяльному апараті «Маєр» із поліфузного з`єднання труб та фасонних частин.

На семінарі-практикумі розглядалися питання щодо покращення роботи центрів із підвищення кваліфікації та стажування педагогічних працівників, осучаснення навчально-матеріальної базивідповідно до вимог ринку праці, підготовки фахівців за результатами вхідного контролю, наміченозавдання щодо діяльності НПЦ у новому навчальному році.

Фото.
Зі вступним словом до учасників семінару звертається директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Гробова
Фото.
Про діяльність навчально-практичних центрів області та плани на наступний навчальний рік доповідає директор Навчально-методичного центру ПТО у Сумській області Наталія Самойленко
Фото.
Майстер-класи на сучасному сантехнічному обладнанні проводить майстер виробничого навчання Богомол С.О.